B

INDIVIDUALIZÁCIA.

BMW K 1600 Grand America.

Tvoj motocykel by mal byť rovnako jedinečný ako tvoja trasa. Model K 1600 Grand America je tzv. kompletný šatník, čo znamená, že pri žiadnom motocykli nenájdeš viac pohodlia a lepšie vybavenie. Takmer. Zisti, ako si môžeš ešte viac prispôsobiť vzhľad svojho stroja Grand America. Ponúka sa ti mnoho možností, od chrómových dielov, cez voliteľné kované kolesá až po navigačné prístroje: tvoje obzory sa neustále rozširujú.

headline tour

Balíky výbav

BMW K 1600 Grand America

Balík 1: Tvoj pohodlný doplnok modelu Grand America.

Mala by byť tvoja cesta ešte pohodlnejšia? Chceš uvoľnene jazdiť? Balík 1 obsahuje mnoho funkcií, vďaka ktorým už nechceš zo svojho šesťvalca nikdy zosadnúť. Napríklad asistent radenia Pro, ktorý umožňuje preraďovať rýchlosti bez použitia spojky.
Balík výbavy obsahuje celkovo tieto prvky:

- Asistent radenia Pro
- Bezkľúčové ovládanie Keyless Ride
- Prídavné svetlá LED
- Centrálne zamykanie
- Výstražný systém proti krádeži

Balík Security: Bezpečné cesty.

Funkcia Hill Start Control ti poskytne voliteľný prvok bezpečnosti navyše, vďaka ktorému si môžeš vychutnať potešenie z jazdy na svahoch hôr. To však ešte nie je všetko: Adaptívny svetlomet s denným svietením sa stará ešte o väčšiu bezpečnosť. Tento balík obsahuje tieto prvky:

- Adaptívne osvetlenie do zákruty
- RDC
- Funkcia Hill Start Control
- Denné svietenie

BMW K 1600 Grand America
BMW K 1600 Grand America

Balík Elegance: Štýlový vzhľad.

Chceš, aby tvoj motocykel Grand America ešte viac pútal pozornosť? Balík Elegance ponúka prémiovú aplikáciu na blatníku predného kolesa, ktorá prispieva k elegantnému charakteru motocykla. Žltá metalíza Austin Yellow a čierna metalíza Black Storm. Balík obsahuje tieto komponenty:

- Štýl s prémiovou chrómovou aplikáciou na blatníku predného kolesa
- Dvojfarebná úprava v kombinácii žltá metalíza Austin Yellow/čierna metalíza Black Storm

headline tour

Tvoj vlastný turistický šesťvalcový motocykel

BMW K 1600 Grand America

Vyber si štýl svojho motocykla K 1600 Grand America

Či už ide o lak alebo vybavenie – pomocou konfigurátora si môžeš individuálne vytvoriť svoju vlastnú motorku BMW Motorrad.

Nakonfiguruj si ten svoj