B

O nás

Spoločnosť vznikla v roku 2005 ako výsledok vyše 30 ročnej práce s motocyklami a venovaniu sa všetkému, čo k motocyklom patrí. Je to náš veľký koníček, o ktorý sa radi delíme s kamarátmi, zákazníkmi aj začínajúcimi motorkármi.

Začiatky firmy patrili servisu, opravám a ladeniu, kde technický stav a motocykel v super stave bol a aj dnes je našou prioritou. Servisujeme v súčasnosti väčšinu motocyklov dostupných na našom trhu s kompletným technickým zabezpečením a profesionálnymi mechanikmi pravidelne školenými u nás aj v zahraničí.
Obchodná činnosť sa rozvijala postupne od komisionálneho predaja, cez dovoz motocyklov na objednávku, až po získanie oficiálnych zastúpení. Radi poradíme s vhodným výberom motocykla aj ostatných znaciek, pripraviť skúšobnú jazdu, dodať vybraný mototocykel novému majiteľovi a samozrejme servisovať ho.
Z prislusenstva by som rad spomenul oblecenie Revit a Dainese ktoré patria kvalitou medzi top produkty. Kompletnú ponuku máme skladom, od závodných kombinéz cez turistické offroad sady po motocyklové oblečenia v štýle cafe racer. Výhodou je rýchle doručenie od výrobcu v prípade že na sklade sa požadovaný výrobok nenachádza.
Čo ponúkame Predaj viac ako 10 značiek nových motocyklov Honda, Ducati, BMW, Kawasaki, MV Agusta, Triumph, Yamaha, Suzuki a iné. Komis, poprípade výkup jazdených motocyklov s podmienkou predošlého servisovania daného motocykla u nás, kedy sme schopný v tomto pripade garantovat pôvod, servisnú históriu a technicky stav. Servis všetkych typov motocyklov, skútrov, trojkoliek, štvorkoliek, snežných a vodnych skútrov, motorovych strojov, centrál, kosačiek a fréz. Záručny servis, pozáručné opravy a periodicke práce, diagnostiku, generálne opravy, montáž doplkov a úpravy podla požiadaviek zákazníkov. Poradenstvo, poistenie, leasing. Výkup motocyklov na protihodnotu - len u nás zakupených a servisovanéých. Výkup havarovaných motocyklov. S možnosťou odťahu a uskladnenia. Nacenenie celkovej škody a opravy. Predaj moto oblečenia. Predaj prilieb. Oleje, prípravky a chémia. Filtre a prislušenstvo. Batérie, komunikátory, zabezpečenie a alarmy. Pneumatiky viacerých značiek. Preprava motocyklov a pripravujeme požičovňu motocyklov. Ciele Našim cielom je zvyšovať úroveň a kvalitu služieb, komunikovat s Vami o nedostatkoch a zlepšeniach či uz osobne, cestou mailu alebo facebooku. Oceníme každú radu alebo pripomienku ktorá nás posunie vpred. Spokojnosť Sme tu pre Vás, a chceme garantovat kvalitné služby pre každodenné bezstarostné jazdenie na motocykli. Kaviareň Kaviaren Cafe Racer je Vam k dispozícii každy deň na posedenie medzi motorkami s motorkarmi.