B

BMW F 850 GS.

DOBRODRUŽSTVO V KRVI.

Žiješ pre výzvy. Kde to ostatní vzdajú, ty pokračuješ. Prekonávaš hranice. Prekážky premieňaš na možnosti. V žilách ti prúdi dobrodružstvo. V sedadle modelu F 850 GS poľahky ovládneš terénnu trať vďaka 21-palcovej prednej pneumatike. Dôležité je, že ťa vpred ženie tvoj prístup a zvedavosť – bez ohľadu na to, ako ďaleko chceš s modelom F 850 GS zájsť. A bez ohľadu na to, či vyrazíš do blata: s voliteľnou výbavou Connectivity z výroby máš prístup k navigácii, telefónu, médiám a údajom týkajúcim sa vozidla za každých okolností. Jasne a prehľadne na 6,5-palcovom TFT-displeji – bez odpútavania pozornosti. Máš tak viac času na to, čo je dôležité. A môžeš objavovať, čo sa skrýva za horizontom.

headline adventure

DIZAJN MODELU F 850 GS

Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic
Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic

Ešte viac v štýle GS.

Výrazný vzhľad: ty a tvoj F 850 GS s charakteristickou pozdĺžnou líniou. Pokiaľ ide o dizajn, zmysel pre dobrodružstvo cítiť na každom povrchu, v každom zákutí a línii motocykla. Dizajnové prvky, od zadnej časti, prednej palivovej nádrže až po typické svetlomety radu GS, ktorých denné svietenie pripomínajú naklonenú vidlicovú ladičku a sú k dispozícii ako voliteľné vybavenie, sú prispôsobené pre jazdu v teréne, zatiaľ čo ty si pripravený na jedinečné cesty od hlavy až po päty. Pozinkovaná mriežka chladiča pre štýly Rallye a Exclusive ti dávajú skvelý vzhľad na ceste aj mimo nej.

BMW F 850 GS BMW F 850 GS BMW F 850 GS BMW F 850 GS BMW F 850 GS BMW F 850 GS BMW F 850 GS BMW F 850 GS
headline adventure

DVOJVALCOVÝ RADOVÝ MOTOR

05.jpg
0
DIZAJN MODELU F 850 GS
0
max. uťahovací moment v Nm pri 6500 ot./min.
Image is not available
0
zdvihový objem v cm3
0
výška sedadla v mm

Vnútorný pohon.

Poháňa ťa zvedavosť a smäd po objavoch. Dvojvalcový radový motor s výkonom 70 kW (95 HP) ťa podporuje v každej činnosti – jeho silnými stránkami sú vysoký krútiaci moment a čiperná povaha. Silný zvuk motora robí dojem a zároveň pracuje úsporne a poskytuje pôsobivý výkon za každých okolností. Objav neznáme s modelom F 850 GS!

BMW F 850 GS
headline adventure

ZAKÚS ZVUK MODELU F 850 GS

seria
akapovic
seria
akapovic
BMW F 850 GS

Vo svojom živle.

Tvoja myseľ je slobodná, pohľad upieraš na cestu pred seba. Takmer inštinktívne odbočuješ, radíš a brzdíš motocykel F 850 GS – nereprodukovateľné ovládanie: si vo svojom živle a plne sa sústredíš na dobrodružstvo. A vďaka ergonómii typickej pre modelový rad GS jazdíš vzpriamene a sebavedomo, čo znamená, že chceš vždy pokračovať.

headline adventure

Hlavné prvky modelu F 850 GS

BMW F 850 GS
BMW F 850 GS BMW F 850 GS BMW F 850 GS BMW F 850 GS

Pohodlný zážitok z jazdy.

Máme niečo pre každý typ jazdca: môžeš si svoj F 850 GS prispôsobiť ideálne podľa svojich predstáv – k dispozícii máš množstvo lavíc sedadla s rôznymi výškami sedadla. V ponuke je aj nízka dvojitá lavica sedadla a lavica pohodlného sedadla. Ak chceš, môžeš si nechať znížiť odpruženie motocykla.

Dávka navyše.

Pre náročné použitie v teréne má F 850 GS kolesá typu cross-spoke s bezdušovými pneumatikami. Umožňujú ti dostať sa na nové miesta, novú úroveň, získať ďalšiu dávku adrenalínu. Zároveň je teraz tvoja cesta do neznámeho terénu teraz bezpečnejšia vďaka inteligentnému tiesňovému volaniu, ktoré tiež voláme eCall: vo vážnych prípadoch jazdec spustí systém upevnený na riadidlách stlačením tlačidla, čím privolá pomoc. V závislosti od situácie sa eCall automaticky spustí a prispieva k rýchlejšej reakcii záchranných služieb – nech si kdekoľvek.

BMW F 850 GS

Viac hlavných prvkov modelu F 850 GS.

Vybavenie – pneumatiky Enduro

BMW F 850 GS

Pre odvážne využívanie v teréne môžeš využiť pneumatiky Enduro na kolesá typu cross-spoke.

Ochranný kryt motora

BMW F 850 GS

Ochranný kryt motora, ktorý je súčasťou štandardnej výbavy, je vyrobený z plastu a chráni motor modelu BMW 850 GS pred padajúcimi kameňmi a poškodeniami počas jazdy v teréne. Pre športovejší štýl ponúka komplexný program vybavenia zariadenie na ochranu pred podbehnutím z hliníka.

Hliníkové riadidlá

BMW F 850 GS

Široké hliníkové riadidlá pohodlne sedia v rukách a podporujú jednoduchšie ovládanie modelu BMW F 850 GS. Eloxovaný povrch zvýrazňuje pôsobivosť motocykla.

headline adventure

Viac osobitosti

BMW F 850 GS

Na mieru prispôsobený F 850 GS.

Chceš prispôsobený F 850 GS? Široká ponuka špeciálneho vybavenia a príslušenstva je tu pre teba. Umožňuje ti zostaviť si presne taký motocykel, aký chceš.

Zistiť viac