B

BMW C 650 GT.

SEBAVEDOMÁ JAZDA MESTSKOU DŽUNGĽOU.

BMW C 650 GT je najnovším a najexkluzívnejším maxiskútrom od BMW Motorrad. Jeho štýlová a aerodynamická silueta zdôrazňuje jeho elegantný charakter. Komplexný aerodynamický kryt, pohodlné sedlo a vysoké čelné sklo ti umožní uraziť dlhé vzdialenosti pri pocite pohodlia, a to bez ohľadu na počasie. Navyše ti veľký batožinový priestor umožní bezpečne uloženie svojich vecí, nákupov, batožiny alebo až dvoch heliem. Inovačnú bezpečnostnú funkciu predstavuje voliteľná funkcia Asistencia bočného výhľadu (Side View Assist – SVA). Táto funkcia sa obzvlášť zíde v mestskom prostredí. Upozorní na vozidlá, ktoré sa blížia v tvojom mŕtvom uhle pri rýchlosti až do 80 km/h.

headline urban-mobility

Dizajn modelu C 650 GT

Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic
Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic

Pritiahne pohľady okoloidúcich.

Nový model C 650 GT sa vyznačuje výraznou a modernou zadnou časťou s atraktívnym vzhľadom a novým zadným svetlom. Tento stroj vyniká zaujímavými detailmi. Je to napr. logo „GT“ vyšité na sedadle a nový kryt riadidiel s vysoko lesklou stredovou časťou a chrómovými prvkami. Tieto detaily zvýrazňujú mimoriadne sofistikovaný a exkluzívny charakter modelu C 650 GT. Vyššie zrkadlá tak nevibrujú a zároveň je na nich lepší pohľad zozadu.

BMW C 650 GT BMW C 650 GT BMW C 650 GT
headline urban-mobility

Dvojvalcový radový motor

05.jpg
0
kW (60 koní) pri 7 750 ot./min.
0
maximálna rýchlosť v km/h
Image is not available
0
zdvihový objem v cm3
4,6
spotreba podľa WMTC na 100 km v litroch
BMW C 650 GT

Výkonne zostrojený.

Dynamický a výkonný vodou chladený dvojvalcový radový motor, ktorý ponúka krútiaci moment 63 Nm, výkon 44 kW (60 k) a maximálnu rýchlosť 180 km/h, robí z tohto skútra agilné vozidlo do mesta a statného spoločníka na dlhé cesty.

Vďaka prepracovanej spojke a CVT skúter teraz dokáže rýchlejšie zrýchliť pri nižších rýchlostiach, napr. na semafore.

Verzia so zníženým výkonom 35 kW (48 k) poskytuje držiteľom európskych vodičských preukazov vo veku do 25 rokov možnosť užívať si vlastníctvo modelu C 650 GT.

BMW C 650 GT

Nový vzhľad. Mohutný zvuk.

Model C 650 GT je vybavený novým výfukovým systémom vyrobeným z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Vyzerá mimoriadne oslnivo, hrdí sa oveľa nižšou hmotnosťou ako jeho predchodca a má nižšie emisie a hlučnosť. Navyše dokáže obohatiť jazdu o plnší, mohutnejší zvuk.

headline urban-mobility

Započúvaj sa do zvuku C 650 GT

seria
headline urban-mobility

Hlavné prvky modelu C 650 GT

BMW C 650 GT

Pohodlne mestom.

Model C 650 GT je najexkluzívnejší maxiskúter z dielne spoločnosti BMW Motorrad. Vďaka elektricky nastaviteľnému veternému štítu a voliteľnému príslušenstvu, ako sú vyhrievané rukoväte, si teraz môžeš užívať jazdu vo väčšom pohodlí. Tento motocykel vyniká medzi ostatnými skútrami aj vďaka najväčšiemu odkladaciemu priestoru, ktorý je neviditeľne začlenený do dlhej siluety.

Asistencia bočného výhľadu (SVA)

Je dobre vidieť, čo sa deje okolo.

Inovačnú bezpečnostnú funkciu predstavuje voliteľná funkcia Asistencia bočného výhľadu (Side View Assist – SVA). Táto funkcia sa obzvlášť zíde v mestskom prostredí. Upozorní na vozidlá, ktoré sa blížia v tvojom mŕtvom uhle pri rýchlosti až do 80 km/h.

BMW C 650 GT

Súčasťou štandardnej výbavy sú systémy ABS a ASC.

Najvyššia možná úroveň bezpečnosti pri brzdení a zrýchľovaní.

Okrem systému ABS (protiblokovací systém) je teraz súčasťou štandardnej výbavy motocykla C 650 GT aj plnohodnotný systém ASC (protiprešmyková regulácia). Systém ASC zvyšuje bezpečnosť jazdca predovšetkým vtedy, keď sa na ceste vyskytnú nepredvídateľné podmienky. V prípade potreby aktívne zasiahne do systému riadenia motora. Napríklad zabraňuje prekĺzaniu zadného kolesa pri jazde v daždi.

BMW C 650 GT

Nové nastavenie pružiny a tlmiča nárazov.

Nové, vyhovujúcejšie nastavenie.

Úprava podvozka a pruženia modelu C 650 GT bola kompletne prepracovaná. Tuhosť pružín prednej vidlice a zadnej pružinovej vzpery sa znížila o 10 %. Vozidlo vďaka tomu citlivejšie reaguje bez toho, aby sa znížila úroveň jeho stability.

BMW C 650 GT

Adaptívne denné svietenie.

Automaticky zabezpečuje najlepšie osvetlenie.

Svetlá denného svietenia sa automaticky prispôsobia okolitému prostrediu. Pri vstupe do tunela sa napríklad automaticky prepínajú na nízke lúče a pri opúšťaní tunela sa zas prepnú späť. Jazdec už nemusí ručne upravovať svetlá. Môže sa tak ľahšie sústrediť na premávku.

BMW C 650 GT

Optimalizovaný stredový stojan.

Ľahšie sa zdvíha.

Model C 650 GT sa ešte ľahšie zdvíha. Prepracovala sa kinematika hlavného stojana a tým sa o 30 percent znížila sila potrebná na zdvihnutie skútra.

BMW C 650 GT
headline urban-mobility

Viac osobitosti

BMW C 650 GT

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

Široká škála špeciálneho vybavenia a originálneho príslušenstva BMW Motorrad umožňuje tento dôsledne premyslený elektrický maxiskúter ešte dotvoriť.

Zistiť viac