B

BMW C 400 GT.

Mesto získava novú dimenziu.

Čo je na meste zaujímavé? Rozmanitosť ľudí? Trendy, ktoré tu vznikajú? Nespočetné možnosti? To všetko dokopy! Na to, aby mohol človek všetky tieto veci objavovať, potrebuje celkom slušnú kondíciu – a niekoho, kto ho bude komfortne sprevádzať aj na dlhších cestách naprieč pestrým mestským životom: BMW C 400 GT. S ním pulzuje mesto ešte o trochu viac a tvoj rádius sa zväčší rovnako ako tvoje digitálne prepojenie so svetom. Pretože s týmto skútrom strednej triedy si budeš pohodlie a agilitu na cestách vychutnávať tak v meste, ako aj v jeho okolí. Objav pomocou C 400 GT novú dimenziu tvojho mesta a uži si oveľa viac všetkého, čo ho robí zaujímavým.

BMW C 400 GT
headline urban-mobility

Dizajn C 400 GT

Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic
Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic

3-ročná záruka.

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac.

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

Progresívny, inovatívny a plný emócií.

Vyraz do mesta! Alebo ešte lepšie: za zábavou! S týmto agilným skútrom strednej triedy si podmaníš mesto – a budeš dobre pripravený aj na dlhšie cesty po okolí. Presne o tom je dizajn skútra C 400 GT: športový V-tvar elegantných dielov kapotáže a veľkorysý veterný štít ťa ochránia pred vetrom a nepriaznivým počasím a svedčia o túžbe po mestských dobrodružstvách. K tomu prispieva aj ergonomicky tvarované sedadlo, ktoré zaručuje komfortné a suverénne sedenie tak pri krátkych, ako aj pri dlhších cestách. Zvlášť nápadná je LED svetelná technika: ikonický hlavný svetlomet s voliteľným denným svietením a integrované predné smerovky sa od prvej chvíle starajú o presvedčivé entrée. A to, čo spredu vyzerá naozaj dobre, presviedča aj pri pohľade zozadu: úzky, progresívny a plný emócií – vďaka tomu je mesto ešte zábavnejšie.

BMW C 400 GT

Prepojený s mestom – a s celým svetom.

Takto vyzerá budúcnosť: s konektivitou od BMW Motorrad zažiješ na svojom skútri C 400 GT v oblasti pripojenia naozajstnú revolúciu. Pomocou tejto špeciálnej výbavy sa tvoj smartfón a tvoj skúter spoja do jedného celku. Tvoj mobil sa pre tento účel spojí so sériovým TFT displejom a potom ho možno intuitívne ovládať pomocou viacúčelového ovládača na riadidlách. Zásuvka integrovaná v nabíjacej priehradke sa postará o to, aby bol aj tvoj smartfón nabitý energiou rovnako ako ty. Či už ide zoznam tvojich obľúbených pesničiek alebo o najlepšiu trasu cez mesto: vďaka inovatívnemu zobrazeniu šípok na displeji pri každej zmene smeru sa môžeš nechať rýchlo a bezpečne navigovať. Rovnako tak zostaneš neustále v kontakte aj s tvojimi priateľmi. Pretože s komunikačným systémom BMW Motorrad sa pomocou viacúčelového ovládača ľahko dostaneš do zoznamu kontaktov tvojho smartfónu a môžeš telefonovať aj počas jazdy.

BMW C 400 GT
headline urban-mobility

Jednovalcový spaľovací motor

05.jpg
0
kW (34 k) pri 7 500 ot./min
0
kg hmotnosť nenaloženého skútru, plne natankovaného/pripraveného na cestu
Image is not available
0
mm výška sedadla
3,5
l/100 km spotreba paliva na základe WMTC

Efektivita, ktorá prináša radosť.

Špeciálne pre nové skútre strednej triedy bol vyvinutý koncept motora, ktorý ideálne zodpovedá osobitným požiadavkám mestskej premávky. V prípade skútra C 400 GT sa to prejavuje naozaj mimoriadne: vysokoúčinná konštrukcia poskytuje nízke otáčky, vysoké rýchlosti, účinné spaľovanie a minimálne trenie. To zaisťuje nielen nízku spotrebu, ale aj veľkú radosť z jazdy. To všetko samozrejme pri dodržaní emisnej normy Euro 4. Vďaka tomu je každá jazda dôkazom, že efektivita dokáže priniesť veľkú porciu zábavy.

BMW C 400 GT
headline urban-mobility

To najlepšie zo skútra C 400 GT

BMW C 400 GT

Zaži viac vďaka vyššiemu komfortu.

Mesto ti nestačí? Chceš zažiť viac? So skútrom C 400 GT žiadny problém. Obratne ťa prevedie aj tými najužšími uličkami a presvedčí výnimočným komfortom jazdy aj na dlhších cestách. Tak zažiješ vynikajúce jazdné vlastnosti, absenciu vibrácií a maximálnu stabilitu – tak na rovnej ceste, ako aj v kľukatých uličkách. Sériové ABS a automatická kontrola stability ASC sa v každej situácii postarajú o bezpečnosť. A pre ešte vyšší komfort je skúter C 400 GT sériovo vybavený funkciou Keyless Ride.

To najlepšie v detaile.

Ergonómia a ochrana pred vetrom

Pohodlná ochrana pred vetrom a nepriaznivým počasím

Veľkoplošné diely kapotáže, ako aj vysoký a široký veterný štít ponúkajú optimálnu ochranu pred vetrom a poveternostnými vplyvmi. Poloha riadidiel, špeciálne tvarované sedadlo a uvoľnená poloha nôh tvoria dokonalý ergonomický trojuholník, ktorý zaručuje vysokú mieru pohodlia aj na dlhších cestách.

BMW C 400 GT

Konektivita (TFT displej)

Plne pripojený i na cestách

Model C 400 GT ponúka v segmente skútrov v rámci voliteľnej výbavy inovatívnu svetovú novinku: systém konektivity BMW Motorrad. Prostredníctvom farebného TFT displeja s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 6,5 palca možno jednoducho a bezpečne používať aplikácie smartfónu, ako napríklad telefonovanie, počúvanie hudby alebo navigáciu, a to dokonca aj počas jazdy.

BMW C 400 GT

Motor

Efektívny, výkonný a s optimalizovanou spotrebou

Motor skútra C 400 GT je dokonale dimenzovaný pre nároky na mestskú mobilitu, ale aj pre výlety do okolia: So zdvihovým objemom 350 cm³ a výkonom 25 kW (34 koní) pri 7 500 ot./min je nielen výkonný, ale boduje aj nízkou spotrebou.

BMW C 400 GT

Predný LED svetlomet

LED – pre viditeľne vyššiu bezpečnosť

Ikonický hlavný svetlomet s kompletnou LED technikou očaruje svojráznym stvárnením LED svetla pre denné svietenie (voliteľné) a enormným výkonom stretávacieho a diaľkového svetla. Predné smerovky sú integrované v kapotáži a zadné sú súčasťou koncového svetla.

BMW C 400 GT

ASC

Stabilita a bezpečnosť

Vďaka ASC nestratíš kontrolu ani pri nepriaznivých podmienkach. Automatická kontrola stability zabraňuje pretáčaniu zadného kolesa, čím zaisťuje efektívny prenos výkonu na cestu a výrazné zvýšenie aktívnej bezpečnosti jazdy.

BMW C 400 GT
headline urban-mobility

Vychutnaj si zvuk C 400 GT

seria
headline urban-mobility

Zaobstaraj si ho

BMW C 400 GT

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

So skútrom C 400 GT prejavíš svoju osobnosť. A o tom, ako vyzerá, rozhoduješ ty. Pomocou rozsiahleho sortimentu voliteľnej výbavy a originálneho príslušenstva BMW Motorrad.

Zistiť viac