B

NOVÉ BMW R 1250 GS ADVENTURE.

CESTA JE CIEĽ.

Nový model BMW R 1250 GS Adventure je skonštruovaný pre tvoje výzvy. Neprejazdné trasy, nepriaznivé podmienky ani najvzdialenejšie ciele nie sú pre kráľovnú cestných motocyklov enduro žiadnym problémom. Vďaka zvýšeniu zdvihového objemu na 1 254 cm³ a výkonu 100 kW (136 k) máš k dispozícii ešte vyšší výkon pre divočinu, púšť alebo na poľné cesty. Zvýšila sa výkonnosť a motor pracuje efektívnejšie, vďaka čomu máš k dispozícii potrebnú výdrž na dosiahnutie ďalšieho cieľa etapy. Absolútnou novinkou je variabilné riadenie vačkového hriadeľa BMW ShiftCam – poskytne ti suverénnosť v každom rozsahu otáčok a motoru boxer dodáva doteraz nepoznanú kultúru chodu. Nech ťa už ženie vpred akékoľvek dobrodružstvo – BMW R 1250 GS Adventure ťa bude sprevádzať na každej ceste.

headline adventure

DIZAJN R 1250 GS ADVENTURE

Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic
Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic

3-ročná záruka.

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac.

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

BMW R 1250 GS Adventure BMW R 1250 GS Adventure BMW R 1250 GS Adventure BMW R 1250 GS Adventure BMW R 1250 GS Adventure BMW R 1250 GS Adventure BMW R 1250 GS Adventure BMW R 1250 GS Adventure BMW R 1250 GS Adventure
headline adventure

DVOJVALCOVÝ MOTOR BOXER

05.jpg
0
cm³
zdvihový objem
0
kW (136 k)
pri 7 750 ot./min
Image is not available
0
Nm
max. krútiaci moment pri 6 250 ot./min
0
kg
užitočné zaťaženie
BMW R 1250 GS Adventure

Objav nové kultúry.

BMW Motorrad určuje nový smer riadením vačkového hriadeľa BMW ShiftCam. Pre teba to znamená lepšiu kultúru chodu motora pri nízkych otáčkach a vysoký krútiaci moment v celom rozsahu otáčok. Výsledkom je vyvážená kultúra chodu motora, vďaka ktorej je jazda s R 1250 GS Adventure ešte suverénnejšia. Zdvihový objem sa zvýšil na 1 254 cm³. Tento nárast výkonnosti s výkonom 100 kW (136 k) a max. krútiacim momentom 143 Nm pri 6 250 ot./min pocítiš v každom teréne. Vďaka vysokému priebehu krútiaceho momentu, pružnosti s impozantným rozbehom z pokoja a suverénnemu zrýchleniu budeš svoje dobrodružstvo prežívať ešte intenzívnejšie. Prepracovaný motor s technológiou BMW Shiftcam sa postará o optimálny proces spaľovania a celkovo zabezpečuje vyššiu energetickú efektívnosť.

headline adventure

Vychutnaj si zvuk nového R 1250 GS Adventure

seria
akapovic
seria
akapovic
BMW R 1250 GS Adventure

BMW Motorrad Spezial

Program BMW Motorrad Spezial ponúka mimoriadne hodnotné balíky frézovaných dielov s výrazným dizajnom pre R 1250 GS Adventure. Balík frézovaných dielov HP s hliníkovými komponentmi s dvojfarebným vzhľadom zvýrazňuje športový charakter motocykla. Balík frézovaných dielov Option 719 Classic svojím puristickým charakterom so strieborným vzhľadom prináša štýlové zvýrazňujúce prvky.

Každý balík obsahuje:

  • kryt hlavy valca vľavo/vpravo
  • kryt telesa motora
  • prekrytie vyrovnávacej nádrže vľavo/vpravo
  • nastaviteľná brzdová páka
  • nastaviteľná páka spojky
  • zrkadlo vľavo/vpravo
  • nastaviteľná nožná páka

Jazdné režimy Pro.

S voliteľnými jazdnými režimami Pro možno ešte viac zvýšiť oblasť využitia motocykla a zosúladiť motocykel s rôznymi jazdnými situáciami a účelmi použitia. Okrem reakcie na akcelerátor sa prispôsobí aj spôsob regulácie ABS a dynamickej kontroly trakcie, ako aj systém Dynamic ESA. Novou súčasťou jazdných režimov Pro je systém HSC Pro a nový dynamický asistent brzdenia DBC, ktorý ti pomôže pri núdzovom brzdení tým, že zabráni akcelerácii, ktorá je v takejto výnimočnej situácii často neželaná.

BMW R 1250 GS Adventure
headline adventure

TO NAJLEPŠIE Z R 1250 GS ADVENTURE

headline adventure

VIAC INDIVIDUALITY

BMW R 1250 GS Adventure

Tvoje dokonalé R 1250 GS Adventure.

R 1250 GS Adventure je k dispozícii so širokou škálou voliteľnej výbavy a originálneho príslušenstva BMW Motorrad. To ti umožní zostaviť si svoj motocykel podľa vlastného želania.

Zistiť viac