B

Model C 400 X.

Užívaj si mesto čo najviac.

V dnešnej dobe mestská mobilita znamená oveľa viac než len dostať sa z bodu A do bodu B. V súčasnosti si nechceš nechať nič ujsť, a preto radšej využi všetko, čo mesto ponúka, dokonca aj keď si na cestách. C 400 X ti túto príležitosť poskytuje. Si zosieťovaný a neustále pripojený? C 400 X je tiež. Je to skúter strednej veľkosti, ktorý ľahko prekonáva výzvy mobility v meste. Zober si so sebou do skútra svoje obľúbené skladby a vychutnaj si mesto s vlastným zvukovým sprievodom. Alebo si zostav plány s priateľmi na pripojenom smartfóne, bez toho, aby si ho musel vybrať, zatiaľ čo budeš pohodlne brázdiť mestom. S modelom C 400 X sa tvoje mesto a trasy stávajú veľkým otvoreným priestorom. Tvojim vlastným otvoreným priestor, ktorý môžeš zmapovať a pritom si užiť veľa zábavy.

headline urban-mobility

Dizajn modelu C 400 X

Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni

Jednoducho ovládateľný, agilný a charakteristický po celom meste.

Ako to naznačuje jeho dizajn, stredný skúter C 400 X je stvorený pre mesto – je ľahký a jednoducho ovládateľný. Dizajnové prvky implikované v tvare písmena V zaisťujú to, že je pri pohľade spredu pôsobí dynamicky a mobilne. Vytvára siluetu, ktorá zdôrazňuje, že model C 400 X je vynikajúci v tesných uličkách a v hustej premávke. Okrem toho model C 400 X oplýva tiež robustným a spoľahlivým duchom modelu GS. Vzpriamené proporcie, náznak predného blatníka, jasné grafické oddelenie lakovaných komponentov a veľké asymetrické svetlomety s plnými prednými LED svetlami a horizontálne denné svetlo v tvare Y sú jeho charakteristickými vlastnosťami. Dizajnové komponenty však nielen zvýrazňujú mestský štýl, ale ťa tiež chránia pred vetrom a nepriaznivým počasím. Jeho štíhla zadná časť tiež prejavuje váš štýl a vysiela jasnú správu všetkým, ktorých necháš za sebou. Teraz môžeš mestom brázdiť jednoducho, rýchlo a bez stresu.

BMW C 400 X BMW C 400 X BMW C 400 X BMW C 400 X BMW C 400 X

Dokonalé nastavenie na jazdu po meste.

Konektivita BMW Motorrad prináša skutočnú inováciu v triede stredných skútrov. Vďaka tejto možnosti, pripravenej už vo výrobe, môžeš svoj smartfón pripojiť priamo k skútru. Prvýkrát sa model C 400 X môže použiť na pripojenie tvojho smartfónu k TFT displeju a na intuitívne ovládanie pomocou viacúčelového ovládača. Hľadáš perfektnú hudbu na jazdu po meste? Vďaka konektivite pripravenej už od výroby to nie je žiadny problém. Ako sa najrýchlejšie dostaneš k tvojej obľúbenej reštaurácii? Do cieľa sa nedá navigovať rýchlejšie a bezpečnejšie ako pomocou inovatívnych šípok zobrazovaných na displeji motocykla. Môžem sa počas jazdy opýtať kamarátov kde sa nachádzajú? V kombinácii s komunikačným systémom BMW Motorrad môžeš získať prístup k zoznamu kontaktov v tvojom smartfóne prostredníctvom viacúčelového ovládača a uskutočňovať alebo prijímať hovory, aj keď si na cestách.

headline urban-mobility

Radový jednovalcový motor

05.jpg
0
kW (34 HP) pri 7 500 ot./min.
0
kg nenaloženého, pripravený na cestu, plne natankovaný
Image is not available
0
mm výška sedadla (hmotnosť bez zaťaženia)
3,5
Spotreba paliva na 100 km na základe WMTC
BMW C 400 X

Dokonalé nastavenie na jazdu po meste.

Koncept motora modelu C 400 X bol špeciálne vyvinutý pre tento stredný skúter a bol dokonale prispôsobený potrebám veľkého mesta, ako aj tvojim potrebám. Vysokoúčinný dizajn poskytuje nízke otáčky, vysoké rýchlosti, účinné spaľovanie a minimálne trenie. Inými slovami nízka spotreba a neobmedzená, nekomplikovaná zábava. Prirodzene, úrovne emisií sú v súlade s normou Euro 4. Stručne povedané, model C 400 X prináša spontánne jazdné manévre, agilné zrýchlenie, dynamické brázdenie, vďaka čomu dokážeš jednoducho držať krok s rýchlosťou mesta.

Takto môže byť mestská mobilita pohodlná.

Stres z jazdy v mestskej premávke je odteraz minulosťou. Spoznaj mesto a jeho cesty z úplne nového pohľadu so skútrom C 400 X. Celá architektúra tohto stredného skútra je navrhnutá pre vynikajúce jazdné schopnosti bez vibrácií a stabilitu na rovinách a v zákrutách. ABS a automatické riadenie stability (ASC) sú tiež štandardom pre vyššiu bezpečnosť aj pri nepriaznivom stave vozovky. Tvoj smartfón dokonale zapadne do nabíjacieho priestoru s integrovanou zásuvkou na nabíjanie, takže počas cesty a spoznávaní mesta nič nezmeškáš. Rozkladací kufor Flex v stojane poskytuje ďalší batožinový priestor na prilby, tašky a čokoľvek iné, čo mesto ponúka.

BMW C 400 X
headline urban-mobility

Hlavné vlastnosti modelu C 400 X

BMW C 400 X

Pohodlie po celom meste.

Model C 400 X je vďaka svojmu dizajnu, komfortu, motorizácii a bezpečnostným prvkom dokonale pripravený vyraziť do mestskej premávky.

Plné predné LED svetlo

BMW C 400 X

Sofistikované osvetlenie.

Predné svetlomety svietia pomocou plnej LED technológie, čo len podčiarkuje vysoké štandardy BMW C 400 X. Horizontálne denné svetlo v tvare Y individuálnym spôsobom interpretuje jednotku predného svetla ako pri modeloch radu GS.

Konektivita

BMW C 400 X

Plne pripojený aj na cestách.

V segmente skútrov otvára model C 400 X nový inovatívny svet so špeciálnou vlastnosťou: s konektivitou BMW Motorrad. TFT farebný 6,5-palcový displej s vysokým rozlíšením umožňuje jednoduché používanie aplikácií smartfónu, ako je volanie, počúvanie hudby alebo navigovanie, dokonca aj počas jazdy.

ASC.

BMW C 400 X

Stabilita a bezpečnosť.

Bez ohľadu na nepriaznivé podmienky je kontrola podmienok zachovaná vďaka ASC. Automatické riadenie stability zaisťuje to, že zadné koleso sa neprekrúca, sila sa efektívne prenáša na vozovku a tým sa výrazne zvyšuje aktívna bezpečnosť jazdy.

Motor

BMW C 400 X

Efektívna, výkonná, optimalizovaná spotreba.

Motor modelu C 400 X je dokonale navrhnutý na zaistenie mobility v meste: So zdvihovým objemom 350 cm3 a výkonom 25 kW (34 HP) pri 7 500 ot./min. je nielen dostatočne výkonný, ale má aj nízku spotrebu.

headline urban-mobility

VYSKÚŠAJ ZVUK C 400 X

seria
headline urban-mobility

Viac individuálnosti

BMW C 400 X

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

Vďaka širokej ponuke špeciálneho vybavenia a originálneho príslušenstva BMW Motorrad si môžeš model C 400 X prispôsobiť tak, aby dokonale vyhovoval tvojim individuálnym požiadavkám na skúter.

Zistiť viac