B

BMW F 800 GT.

Naskoč a choď. Dobrodružstvo začína.

Jednoducho nasadni a vyraz. Nechaj svoju každodennú rutinu za sebou a užívaj si rýdzi pôžitok z jazdy: Inovovaný BMW F 800 GT je ešte športovejší a dynamicky cestovne vhodný na každú jazdu po idylických cestách, kľukatých alpských priesmykoch alebo nekonečných diaľniciach. Vďaka energickému dvojvalcovému radovému motoru s úchvatným výkonom 66 kW (90 k) bude každá jazda ubiehať rýchlo – zároveň bude spĺňať nový štandard EURO 4. Motorka prichádza aj s technológiou Ride-by-Wire, radom jazdných režimov a ABS ako štandardnými funkciami. Komfort je zväčšený prostriedkami pokročilej ochrany pred vetrom a poveternostnými vplyvmi. A motor k cestovnej kvality prispieva tiež tichým, no zároveň výkonným hladkým chodom, ktorý sa dokonale hodí k vašej ceste. Iné možnosti zahŕňajú ASC (automatická kontrola stability) a praxou overené Dynamic ESA (elektronické nastavenie pruženia). V krátkosti sa dá povedať, že na ňu stačí nasadnúť a dobrodružstvo môže začať. Klasické GT. Nezastaviteľná jazda.

BMW F 800 GT
headline sport

Dizajn modelu F 800 GT

Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic
Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic

Ľahký a elegantný s výkonným charakterom.

Kapotáž sa vyznačuje dynamickým dizajnom, vďaka ktorému je tento motocykel ideálnym spoločníkom na turistiku v akomkoľvek počasí. Čisté línie sú prísľubom nefalšovaného pôžitku z jazdy – prísľubom, ktorý sa zakaždým splní. Kokpit je vybavený číselníkmi v novom vyhotovení a poskytuje širší rad informácií. Pekné detaily, akými je nové čelné sklo s matným logom GT alebo galvanizovaný bočný panel s nápisom F 800 GT, zdôrazňujú nový dizajn. Ďalším pútačom je nový zadný tlmič, ktorý je nie len atraktívny, ale aj spĺňa štandard EURO 4.

BMW F 800 GT BMW F 800 GT BMW F 800 GT
headline sport

Dvojvalcový radový motor

05.jpg
0
kW (90 k) pri 8 000 ot./min.
0
maximálny krútiaci moment v Nm pri 5 800 ot./min.
Image is not available
0
kg zaťaženie (so špeciálnym vybavením)
0
odkladací priestor v litroch
BMW F 800 GT

Výkonný dvojvalec na dynamickú turistiku.

Otočenie plynom a 90 konských síl (66 kW) zabezpečí, že sa ti nedostaví každodenná rutina. Vodou chladený dvojvalcový radový motor s objemom 798 cm2 poskytuje pozoruhodný pohyb pri každom výlete, kedy dodáva dokonalý výkon vďaka ozubenému hnaciemu pásu s nízkym opotrebovaním. Dlhé kyvné ramenu zadného kolesa a pevné zavesenie zabezpečujú vysokú úroveň stability jazdy, čo zaručuje dokonalý zážitok.

headline sport

Započúvaj sa do zvuku F 800 GT

seria
akapovic
seria
akapovic
headline sport

Hlavné prvky modelu F 800 GT

BMW F 800 GT

Komfort a bezpečnosť sú najlepšími spolucestujúcimi.

Tento výkonný zábavný stroj zabezpečuje aj dokonalé riadenie a pohodlie: široký rad sediel a nastaviteľné páčky spojky a brzdy ti umožnia prispôsobiť si motorku na mieru individuálnym ergonomickým potrebám. Dynamické ESA (Elektronické nastavenie podvozku) ti umožní nastaviť tvrdosť a útlm zadného kolesa pre optimálnu činnosť tlmičov a pohodlie pri jazde. Vďaka systému Ride-by-Wire môžeš odteraz plyn ovládať omnoho jemnejšie. Vďaka štandardným režimom Rain a Road a voliteľnému režimu Dynamic je možné model F 800 GT ešte lepšie prispôsobiť akémukoľvek povrchu vozovky a štýlu jazdy.

Štandardnou súčasťou je aj ABS od BMW Motorrad, ktoré vám pomôže s každým brzdným manévrom. Voliteľná kontrola trakcie (ASC) ponúka ešte viac bezpečnosti, a to najmä na mokrých cestách.

Viac osobitosti: voliteľné vybavenie a príslušenstvo.

Štandardná F 800 GT už takmer dokonale zachytáva ideál Gran Turismo kombinácie športového charakteru a pohodlia pri cestovaní. BMW Motorrad ponúka na personalizáciu motocykla F 800 GT aj širokú škálu voliteľného vybavenia a príslušenstva. Ponúkame napríklad množstvo praktických úložných riešení. Vďaka týmto riešeniam si so sebou môžeš zobrať čokoľvek bez ohľadu na to, či ideš na dlhý výlet, krátky výjazd alebo každodenne jazdíš do práce.

BMW F 800 GT