B

NOVÉ BMW F 900 XR.

VYŠŠIE, RÝCHLEJŠIE, ĎALEJ.

XR stelesňuje nekompromisné spojenie športového charakteru a výkonu stavaného na dlhé jazdy. Adrenalín celé dni, zákruta za zákrutou. Na novej motorke F 900 XR môžeš naháňať zákruty bez prestávky – kilometer za kilometrom. Už len jej uchvacujúci dizajn sľubuje absolútny výkon. Vzpriamené, uvoľnené sedenie, ako aj ochrana pred vetrom a nepriaznivým počasím vyjadrujú: O tom, kedy sa jazda skončí, rozhoduješ iba ty.

Vďaka bohatej výbave budeš na tomto stroji rovnako dobre vybavený na športové výkony a cesty, ako aj do mesta. F 900 XR je motorka, ktorá sa hodí k tebe a tvojmu športovému duchu. #NeverStopChallenging

BMW F 900 XR
headline adventure

DIZAJN F 900 XR

BMW F 900 XR BMW F 900 XR BMW F 900 XR BMW F 900 XR

Jednoznačná reč tela – nezameniteľná XR.

Potenciál výkonu F 900 XR vidieť na prvý pohľad. Výrazné LED svetlovody novovyvinutého svetlometu vyzdvihujú vyzývavý výraz F 900 XR – pocit, ktorý dôverne poznáš. Kapotáž toto dynamické napätie ešte stupňuje. Presne tvarované hrany definujú výbojný dizajn. Štíhla a opticky krátka zadná časť pritom predurčuje športové gény tohoto preborníka na dlhé trasy.

Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic
Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic
BMW F 900 XR

Vzpriamene a uvoľnene.

Na konci dňa budeš mať pocit, že ešte stále nemáš dosť a nebudeš veriť údaji na tachometri: to je ergonómia F900 XR. Táto motorka je dokonale stvorená pre športovú jazdu na dlhých trasách. Za ochrannou prednou kapotážou tak budeš zdolávať zákrutu za zákrutou. Maximálnu variabilitu pritom poskytujú nielen rôzne výšky sedadla od 775 mm do 870 mm, ale aj plne nastaviteľná ručná páčka a dvojstupňové nastavovanie čelného štítu. Vďaka optimálnej pozícii opierok nôh a polohy sedenia si každý kilometer jazdy parádne užije aj spolujazdec.

headline adventure

DVOJVALCOVÝ RADOVÝ MOTOR

05.jpg
0
kW (105 k) max. výkon
pri 8 500 ot./min
0
Nm max. krútiaci moment
pri 6 500 ot./min
Image is not available
0
cm³ zdvihový objem
0
775 až 870 mm
výška sedadla
BMW F 900 XR

Tvoj pokojový pulz: 92 Nm.

S ideálnou líniou pred očami a výhľadom doďaleka sa do každej zákruty púšťaš sebavedomo a pokojne. Jedna po druhej, znovu a znovu. Jednoducho typicky #NeverStopChallenging. Úžasné, keď táto neukojiteľná chuť na každú rovinku, toto nutkanie ísť stále ďalej natrafí na správneho partnera: F 900 XR s dvojvalcovým radovým motorom s veľkým krútiacim momentom ti dá od 4 500 do 8 500 ot./min nad 87 Nm. Voliteľný systém Dynamic ESA sa pritom postará o optimálne tlmenie a veľmi stabilné jazdné vlastnosti. Kto ide takto vpred, necháva ostatných často za sebou.

XR od začiatku: Variant A2 motocykla F 900 XR.

Jazdíš len krátko? Nie je dôvod vzdávať sa dlhých trás a intuitívneho ovládania: Dostupný variant 95 k motocykla F 900 XR možno obmedziť tak, že na ňom môžeš jazdiť aj s vodičským preukazom A2.

BMW F 900 XR
BMW F 900 XR

Jasný výhľad vpred – doslova.

Aj pri téme svetlo udáva F 900 XR nový štandard. Má adaptívny svetlomet do zákrut – prvýkrát v strednej triede. Umiestnený v novovyvinutom výraznom hlavnom LED svetlomete ti od náklonu 7° optimálne osvetlí zákrutu: jasná výhoda pri jazde v noci alebo zlej viditeľnosti.

Systémová bezpečnosť.

Viaceré ďalšie inovácie zabezpečujú pôžitok z jazdy a pohodu: Brzdový asistent Dynamic Brake Control (DBC) a regulácia brzdného účinku motora (MSR) zaručujú vyššiu bezpečnosť pri nebezpečnom brzdení a náhlom pustení plynu, ako aj pri prudkom podradení.

BMW F 900 XR
headline adventure

VYCHUTNAJ SI ZVUK F 900 XR

seria
headline adventure

PREDNOSTI F 900 XR