B

BMW R nine T Scrambler.

ÚPRIMNÝ. NESPÚTANÝ. VZDUCHOM CHLADENÝ.

Cítiť vietor, položiť sa do každej zákruty a zažiť slobodu pri každom odjazdenom metre – BMW R nineT Scrambler ti umožní jazdiť si po svojom. Odolný motocykel s autentickým vzhľadom scramblera v kombinácii s inovatívnou technológiou a známou kvalitou BMW Motorrad.

Nech už jazdíš v meste, po kľukatých vidieckych cestách alebo po pláži, silný dvojvalcový motor s protibežnými piestami a vysoko umiestnenými dvojitými tlmičmi poskytuje silné zrýchlenia nezameniteľný zvuk. Vďaka pohodlnému posedu sú hračkou aj dlhé výlety vo dvoch ľuďoch. Svoj R nineT Scrambler si môžeš prispôsobiť už v pár jednoduchých krokoch.

headline heritage

Dizajn modelu R nine T Scrambler

Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic
Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic

Typický Scrambler.

Model R nineT Scrambler predstavuje návrat do éry legendárnych scramblerov a disponuje všetkými charakteristickými znakmi tohto mimoriadneho typu motocykla: teleskopickou vidlicou s manžetou, výrazne vyvýšeným výfukovým systémom a veľkým 19-palcovým predným kolesom. Kompaktná oceľová nádrž v jednoliatej matnej metalíze ešte vyzdvihuje puristický vzhľad stroja. Voliteľné vypletané disky kolies s terénnymi pneumatikami s hrotmi dávajú už na prvý pohľad jasne vedieť, že žiadna jazda sa nemusí končiť tam, kde sa začína cesta. Medzi ďalšie pútavé prvky patrí sedadlo v koženom štýle a tachometer s analógovým displejom. Vysokokvalitné detaily, ako sú okrúhle svetlomety so symbolom BMW, zdokonaľujú vzhľad tohto posla starej dobrej klasiky.

BMW R nineT Scrambler BMW R nineT Scrambler BMW R nineT Scrambler BMW R nineT Scrambler BMW R nineT Scrambler
headline heritage

Dvojvalcový motor typu boxer

05.jpg
0
max. krútiaci moment v Nm pri 6 000 ot./min.
0
hmotnosť prázdneho motocykla v kg, pri plnej nádrži
Image is not available
0
zdvihový objem v cm3
0
výška sedadla v mm
BMW R nineT Scrambler

Výkonný boxer umožňuje užívať si dynamickú jazdu.

Motor a elektrický systém sú komponentmi, ktoré sa už osvedčili pri modeli BMW R nineT. Silou prekypujúci vzduchom chladený dvojvalcový motor typu boxer disponuje zdvihovým objemom 1 170 cm3 a výkonom 81 kW (110 koní), vďaka čomu zaisťuje skvelý zážitok pri dokonale dynamickej jazde. A vďaka štandardnému systému ABS a voliteľnému systému ASC môžeš s touto mohutnou silou kedykoľvek vyraziť do ulíc.

headline heritage

Započúvaj sa do zvuku R nine T Scrambler

seria
headline heritage

Hlavné prvky modelu R nine T Scrambler

BMW R nineT Scrambler

Nenútený duch scramblera.

Jednou z kľúčových vlastností scramblera je možnosť uvoľneného vzpriameného sedu pri jazde. Nielenže uvoľnene vyzerá, ale prispieva aj k uvoľnenému pocitu pri jazde. Vďaka riadidlám, ktoré sú v porovnaní s modelom R nineT vyššie, mierne zníženej výplni sedadla a opierkam nôh, ktoré sú umiestnené o niečo nižšie a ďalej dozadu, sú dokonca aj dlhé jazdy na najbližšiu pláž skvelým osviežením.

Súčasťou je zaistenie bezpečnosti – vďaka systému ABS a voliteľnému systému ASC.

BMW R nineT Scrambler

Typický Scrambler. Typický BMW Motorrad. Model R nineT Scrambler sa z hľadiska bezpečnosti, spoľahlivosti a kvality nachádza na najvyššej priečke. Model R nineT Scrambler je štandardne vybavený systémom BMW Motorrad ABS. K zaisteniu bezpečnosti pri zvyšovaní rýchlosti prispieva aj voliteľný systém ASC.

Sedadlo v patentovanom koženom štýle.

BMW R nineT Scrambler

Prešívané sedadlo v koženom štýle je nepremokavé a s vysokou úrovňou kvality spracovania s dôrazom na autentickosť povrchu a s tým súvisiaci vizuálny vzhľad.

headline heritage

Viac osobitosti

BMW R nineT Scrambler
BMW R nineT Scrambler BMW R nineT Scrambler BMW R nineT Scrambler BMW R nineT Scrambler BMW R nineT Scrambler BMW R nineT Scrambler BMW R nineT Scrambler BMW R nineT Scrambler BMW R nineT Scrambler

Bez obmedzení.

Nekonečné možnosti prispôsobenia: Model R nineT Scrambler poskytuje celý rad spôsobov zmeny vizuálneho vzhľadu. Staň sa preto tvorcom charakteru dynamického boxera podľa svojho vkusu. Sortiment prispôsobeného, exkluzívneho značkového voliteľného vybavenia z kolekcie BMW Motorrad Spezial a príslušenstvo Original BMW Motorrad ti poskytujú možnosť upraviť si svoj stroj presne podľa vlastných preferencií. Dokonca aj profesionálni úpravcovia sa môžu pri úpravách skutočne odviazať: vďaka vysokej miere možností prispôsobenia neexistujú v prípade modelu R nineT Scrambler prakticky žiadne obmedzenia.