B

BMW F 850 GS Adventure.

SVET SA STÁVA DOBRODRUŽSTVOM.

Práve neznáme je to, čo ťa láka: vydať sa na cestu, vypadnúť, ísť. Veľmi ďaleko! A nielen na asfaltových cestách. S BMW F 850 GS Adventure si podmaníš nový terén, budeš pripravený na nové dobrodružstvá, na jazdu - kamkoľvek. Táto terénna enduro motorka je určená pre skutočných objavovateľov. Pre ľudí, pre ktorých nie je žiadny cieľ príliš ďaleko a žiadna cesta nie je príliš dlhá. Objavuj svet so sprievodcom, ktorý je taký spoľahlivý, robustný a výkonný, že dokáže držať krok s tvojou zvedavosťou: nový F 850 GS Adventure.

headline adventure

Dizajn nového F 850 GS Adventure

Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic
Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic

3-ročná záruka.

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac.

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

„Globálny hráč“ medzi svetobežníkmi.

S ním dychtíš po nekonečnej ceste a nových výzvach: F 850 GS Adventure je vo svete doma a presne to je na ňom poznať. S ním budeš v každom počasí pripravený na akýkoľvek terén a zažiješ dobrodružstvá s tým najvyšším komfortom. Zabezpečuje to okrem iného veľký, výškovo nastaviteľný terénny veterný štít, štandardné pohodlné sedadlo a veľká predná nádrž s objemom 23 litrov. Pre uvoľnenú jazdu cez divoký terén sú pre tvoj F 850 GS Adventure k dispozícii dodatočné diely odolné voči opotrebeniu: okrem ochranného krytu motora v štandardnom vybavení alebo praktického batožinového nosiča z ušľachtilej ocele ako prípravy na hliníkový horný kufor je aj bočné obloženie veľmi robustné. Všetko ako stvorené pre tvoju cestu po svete s týmto „globálnym hráčom“.

BMW F 850 GS Adventure BMW F 850 GS Adventure BMW F 850 GS Adventure BMW F 850 GS Adventure BMW F 850 GS Adventure BMW F 850 GS Adventure BMW F 850 GS Adventure BMW F 850 GS Adventure
headline adventure

DVOJVALCOVÝ RADOVÝ MOTOR

05.jpg
0
Nm
krútiaci moment pri 6 250 ot./min
0
litrov
užitočný objem palivovej nádrže
Image is not available
0
km
max. teoretický dojazd
0
kg
užitočné zaťaženie

Pohon: túžba objavovať.

Chce ísť von do sveta: silný, novo vyvinutý paralelný dvojitý motor s výkonom 70 kW (95 koní) dáva tebe a tvojej túžbe objavovať ten správny smer. Nová koncepcia motora ťa očarí silným zvukom, silnejším výkonom 70 kW (95 koní) pri 8 250 ot./min a vylepšenou kultúrou chodu - s rozumnou spotrebou 4,1 l na 100 km (podľa WMTC). S krútiacim momentom 92 Nm pri 6 250 otáčkach za minútu má táto enduro motorka dostatok energie na akékoľvek off-roadové výzvy - kamkoľvek sa vyberieš.

BMW F 850 GS Adventure
headline adventure

Vychutnaj si zvuk F 850 GS ADVENTURE

seria
akapovic
seria
akapovic
headline adventure

To najlepšie z F 850 GS Adventure

BMW F 850 GS Adventure

Ergonomické. Prispôsobené vodičovi.

Ergonomické vlastnosti F 850 GS Adventure ti umožnia vydať sa na dlhé cesty po celom svete. Štandardná výška sedadla 875 mm je ideálna pre dlhé trasy. Ale nie pre teba? Máš na výber: široká škála rôznych sedadiel/výšok (ako doplnkové príslušenstvo alebo špeciálne príslušenstvo) umožňuje perfektné prispôsobenie sa individuálnej výške vodiča. Motorka by sa predsa mala prispôsobiť tebe - a nie naopak. K pohodliu prispievajú aj štandardne nastaviteľná radiaca, spojková a brzdová páka ako aj enduro stupačky a vysoké, zúžené hliníkové riadidlá. Zvlášť pre vyšších vodičov to znamená jasnú výhodu pre jazdu v teréne.

Ďalej. V každom ohľade.

Nezáleží na tom, kam ťa povedie túžba - F 850 GS Adventure ťa tam privezie. Pretože jeho veľká palivová nádrž s objemom 23 litrov poskytuje obrovský jazdný dosah viac ako 500 kilometrov. To sprístupňuje vzdialenosti, o ktorých iní len snívajú. Vynikajúci komfort z neho robí motorku, s ktorou chceš podniknúť viac. K tomu patrí lepšia ochrana pred vetrom a počasím vďaka väčšiemu a výškovo nastaviteľnému čelnému sklu a ergonomicky navrhnutému komfortnému sedadlu, s ktorými nebudú ani tie najdlhšie jazdy utrpením. A aby ti pri cestovaní po svete nechýbalo nič podstatné, F 850 GS Adventure ponúka ako špeciálne príslušenstvo premyslené koncepcie batožinového priestoru, napríklad robustný hliníkový batožinový systém.

BMW F 850 GS Adventure
BMW F 850 GS Adventure

Prvotriedny. Na každom teréne

Ten, kto sa rád vydáva do neznámeho terénu potrebuje motorku, ktorej môže dôverovať v každej situácii. Či už v púšti, horách, riečnych údoliach alebo vysočinách, táto cestovná enduro motorka ukazuje svoju nadradenosť na rôznych miestach. Už z výroby so sebou prináša to, čo ju predurčuje na použitie na dlhé trasy a off-road použitie: rám v škrupinovej konštrukcii so zvýšenou tuhosťou zaisťuje vyššiu stabilitu pri jazde a vyššiu presnosť. Odpruženie vpredu zabezpečuje obrátená pružinová vidlica, vzadu WAD pružiaca jednotka (tlmenie závislé od jazdy). Čo sa pruženia týka, ponúka F 850 GS Adventure 230 mm vpredu a 215 mm vzadu – pre intenzívne potešenie z jazdy v každom teréne. Okrem deaktivovateľného systému ABS sú k dispozícii dva štandardné režimy jazdy „Rain“ a „Road“. S jazdným režimom Pro sa štandardné jazdné režimy rozširujú o režimy „Enduro“ a „Enduro Pro“. Poskytujú vhodné nastavenie pre príslušné jazdné situácie a príslušný podklad. ABS sa následne stáva ABS Pro a ASC sa stane DTC (dynamickou trakčnou kontrolou). F 850 GS Adventure dokazuje svoju prevahu v off-road teréne aj vďaka väčšej 21-palcovej prednej pneumatike, kolesu s priečnym lúčom pre bezdušové pneumatiky, enduro stupačkám, ochrannému krytu motora, ochrane proti podbehnutiu a praktickým chráničom rúk.

Ďalšie dôležité prvky F 850 GS Adventure.

Dynamic ESA ako špeciálna výbava

Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment) automaticky reguluje tlmenie pružiacej jednotky v závislosti od jazdných podmienok.

BMW F 850 GS Adventure

Jazdné režimy Pro s „Enduro“ a „Enduro Pro“ (špeciálna výbava)

V jazdnom režime Pro môžu byť reakcia na plyn a regulačné systémy stroja ľahko prispôsobené rôznym jazdným situáciám. Okrem štandardných jazdných režimov „Rain“ a „Road“ je k dispozícii jazdný režim „Enduro“ a „Enduro Pro“. Okrem toho sa zo štandardných ABS a ASC s jazdným režimom Pro stane ABS Pro a DTC. Režim „Enduro“ sa vyznačuje jemnou reakciou na plyn. Okrem toho sú regulačné charakteristiky ABS Pro a dynamickej trakčnej kontroly DTC navrhnuté pre ľahké terénne použitie s cestnými pneumatikami. Ako nadšený terénny vodič máš k dispozícii aj režim „Enduro Pro“, ktorý kombinuje optimálny odber plynu s reguláciou ABS Pro a DTC, ktoré sú prispôsobené jazde s terénnymi pneumatikami. Navyše v tomto režime je ABS zadného kolesa deaktivované, aby si mohol robiť brzdné šmyky.

BMW F 850 GS Adventure

Konektivita vrátane 6,5“ TFT farebného displeja (špeciálna výbava)

Konektivita BMW Motorrad ponúka inovatívne funkcie pre navigáciu, telefonovanie a počúvanie hudby na motorke na 6,5 palcovom TFT displeji.

BMW F 850 GS Adventure

Palubný počítač Pro

Palubný počítač Pro ponúka dokonalú správu informácií na prvý pohľad. Je naprogramovaný na rýchle a jednoduché vyhľadávanie najdôležitejších údajov o vozidle.

BMW F 850 GS Adventure

Veľký batožinový priestor (špeciálna výbava)

Ak sa chystáš na výlet okolo sveta, pravdepodobne budeš mať veľa batožiny. Preto má model F 850 GS Adventure (ako špeciálnu výbavu) nosič batožiny z nehrdzavejúcej ocele pre hliníkový horný kufor (špeciálna výbava) a nosič batožiny z ušľachtilej ocele pre hliníkový kufor. Praktická špeciálna výbava, ako napríklad hliníkový kufor a horný kufor v robustnom dizajne GS Adventure, vrecko na sedadlo spolujazdca a batoh na palivovú nádrž s miestom na mapy, ako aj veľký priestor pod sedadlom dopĺňajú ponuku batožinového priestoru.

BMW F 850 GS Adventure
headline adventure

Viac individuality

BMW F 850 GS Adventure

Tvoj F 850 GS Adventure šitý na mieru.

Nový BMW F 850 GS Adventure je pripravený na každé dobrodružstvo.

Zistiť viac