Získaj voucher 500€* a 5-ročnú fabrickú záruku v cene motocykla!

Vonku nájdeš nekonenčnú slobodu – tak si ju vezmi! Naše Roadstery

Štyri desaťročia GS

Pripravení na každú výzvu: Od roku 1980 stelesňuje GS nespútané dobrodružstvo a zvedavosť v teréne a aj na cestách.

Spirit of GS znamená nekonečné dobrodružstvá na cestách i mimo ciest.

Znamená to slobodu, odvahu, zvedavosť, tuláctvo a hlad za objavovaním nových zákutí kdekoľvek. Vo svete GS neexistujú hranice a môžete tak odhaliť vašu túžbu po dobrodružstve a neuveriteľných jazdeckých zážitkoch.

VAŠA CESTA JE CIEĽ.

BMW R 1250 GS Adventure je stvorené pre výzvy. Náročné terény, nepriaznivé podmienky a tie najvzdialenejšie ciele nepredstavujú pre kráľovnú cestovných endúr žiadny problém.

Čarovný august

August je charakterizovaný dovolenkami, teplom a letnou zábavou. V spoločnosti BMW Motorrad dostáva August ďalšiu charakteristiku. Všetky epické jazdy, ktoré ste si kedy dokázali predstaviť, premení na realitu.

Využi špeciálne ponuky tohtoročnej sezóny.

Nové BMW F 900 R a F 900 XR

Chcete zažiť vzrušenie a ovládať nefalšovaný výkon? Zažiť ten špeciálny okamih? Zvládnuť jedinečnú výzvu? Ak áno, hľadáte nové BMW F 900 R a F 900 XR

Širšie ako váš úsmev.

Nikto nezosadne z motocykla BMW bez širokého úsmevu na tvári – a naša servisná ponuka je ešte širšia. V prípade využitia služby BMW Motorrad Service Inclusive a predĺžená záruka vám jednorazová fixná platba pokryje všetky servisné úkony a potenciálne opravy, ktoré vykonajú servisní experti BMW Motorrad s použitím originálnych náhradných dielov.