VAŠA CESTA JE CIEĽ.

BMW R 1250 GS Adventure je stvorené pre výzvy. Náročné terény, nepriaznivé podmienky a tie najvzdialenejšie ciele nepredstavujú pre kráľovnú cestovných endúr žiadny problém.

Čarovný august

August je charakterizovaný dovolenkami, teplom a letnou zábavou. V spoločnosti BMW Motorrad dostáva August ďalšiu charakteristiku. Všetky epické jazdy, ktoré ste si kedy dokázali predstaviť, premení na realitu.

Využi špeciálne ponuky tohtoročnej sezóny.

Nové BMW F 900 R a F 900 XR

Chcete zažiť vzrušenie a ovládať nefalšovaný výkon? Zažiť ten špeciálny okamih? Zvládnuť jedinečnú výzvu? Ak áno, hľadáte nové BMW F 900 R a F 900 XR

Širšie ako váš úsmev.

Nikto nezosadne z motocykla BMW bez širokého úsmevu na tvári – a naša servisná ponuka je ešte širšia. V prípade využitia služby BMW Motorrad Service Inclusive a predĺžená záruka vám jednorazová fixná platba pokryje všetky servisné úkony a potenciálne opravy, ktoré vykonajú servisní experti BMW Motorrad s použitím originálnych náhradných dielov.

Roadster

Puristický dizajn F 900 R plný sily vyslovene prahne po výzvach. Tento dynamický roadster ti ponúka príležitosť vychutnať si adrenalínovú jazdu. F 900 R reaguje presne a priamo. A preto silu v zákrutách použiješ intuitívne a správne

Atraktívny výkon stavaný na dlhé cesty.

Radosť z jazdy, zvedavosť na ďalšiu zákrutu, radostné očakávanie každého ďalšieho kilometra. Ak považuješ #neverstopchallenging za svoje krédo, potom je nová XRide kombinéza práve pre teba: Ponúka vždy komplexnú ochranu a najvyšší komfort pre športový pocit z jazdy.

Adventure

XR stelesňuje nekompromisné spojenie športového charakteru a výkonu stavaného na dlhé jazdy. Adrenalín celé dni, zákruta za zákrutou. Na novej motorke F 900 XR môžeš naháňať zákruty bez prestávky – kilometer za kilometrom.

Heritage

Model BMW R nineT /5 bol vyrobený k 50. výročiu a ako pocta legendárnej sérii /5 z konca 60. a začiatku 70. rokov. Model R nineT /5 dokonale ilustruje dizajn tej doby a zároveň prináša moderné, inovatívne technológie a kvalitu.