Širšie ako váš úsmev.

Nikto nezosadne z motocykla BMW bez širokého úsmevu na tvári – a naša servisná ponuka je ešte širšia. V prípade využitia služby BMW Motorrad Service Inclusive a predĺžená záruka vám jednorazová fixná platba pokryje všetky servisné úkony a potenciálne opravy, ktoré vykonajú servisní experti BMW Motorrad s použitím originálnych náhradných dielov.

Roadster

Puristický dizajn F 900 R plný sily vyslovene prahne po výzvach. Tento dynamický roadster ti ponúka príležitosť vychutnať si adrenalínovú jazdu. F 900 R reaguje presne a priamo. A preto silu v zákrutách použiješ intuitívne a správne

Atraktívny výkon stavaný na dlhé cesty.

Radosť z jazdy, zvedavosť na ďalšiu zákrutu, radostné očakávanie každého ďalšieho kilometra. Ak považuješ #neverstopchallenging za svoje krédo, potom je nová XRide kombinéza práve pre teba: Ponúka vždy komplexnú ochranu a najvyšší komfort pre športový pocit z jazdy.

Adventure

XR stelesňuje nekompromisné spojenie športového charakteru a výkonu stavaného na dlhé jazdy. Adrenalín celé dni, zákruta za zákrutou. Na novej motorke F 900 XR môžeš naháňať zákruty bez prestávky – kilometer za kilometrom.

Heritage

Model BMW R nineT /5 bol vyrobený k 50. výročiu a ako pocta legendárnej sérii /5 z konca 60. a začiatku 70. rokov. Model R nineT /5 dokonale ilustruje dizajn tej doby a zároveň prináša moderné, inovatívne technológie a kvalitu.

Tu sa dozvieš, čo na teba čaká.

Horíš zvedavosťou? Chcel by si vedieť, čo ti bude môcť ponúknuť nový rok? Potom si tu správne: Pre fanúšikov a jazdcov máme pripravených množstvo zaujímavostí. Či už sú to novinky v produktovej palete BMW Motorrad alebo podujatia plné silných zážitkov: nahliadni s nami do roku 2020 a pozri si tie najvzrušujúcejšie novinky zo sveta motocyklov.

Druhý koncept BMW Motorrad cruisera odhalený.

Len pred šiestimi mesiacmi predstavilo BMW Motorrad na svetovej premiére v Taliansku, Concorso d’Eleganza Villa d’Este, koncept motocykla R 18. Teraz bola v Miláne, na výstave EICMA, úspešne predstavená druhá dizajnérska štúdia s úžasným dvojvalcovým motorom boxer so zdvihovým objemom 1800 cm³.

Kolekce BMW Motorrad

BMW Motorrad rozšiřuje své aktivity v segmentu historických motocyklů Heritage a poprvé uvádí na trh vlastní kolekci Ride & Style. Kolekce BMW Motorrad Heritage Collection 2020 obsahuje celou řadu nových položek, od kožených bund přes džínové oblečení až po motocyklové rukavice a unikátní boty.

od 01.10.2019 do 31.12.2019

Príslušenstvo podľa vlastného výberu v hodnote 1000 EUR vr. DPH na všetky nové motocykle vyrobené do 31.7.2019
Ďalšie cenové zvýhodnenie v hodnote 1000 EUR vr. DPH na všetky nové motocykle vyrobené do 31.12.2018 (skladom ihneď k odberu)