B

BMW G 310 R.

INTENZÍVNA RADOSŤ Z JAZDY.

BMW G 310 R je základom pre radosť z jazdy. Táto motorka bola skonštruovaná pre pulzujúce mestá a pre všetkých, ktorí jednoducho milujú jazdu na motorke. Je obratná, ľahko sa ovláda a súčasne má športový charakter. Či už ste veľký alebo malý jazdec – každý typ jazdca sa na BMW G 310 R okamžite cíti ako ryba vo vode! Motocykel je ľahký, no skutočne výkonný vďaka svojmu motoru s objemom 313 cm3. Nová motorka ťa bezpečne odvezie z práce, k ďalšiemu hotspotu alebo mimo mesta. G 310 R je skutočný motocykel značky BMW, len má obmedzenú kapacitu. Maximálna kvalita, prvotriedne remeselné spracovanie a výnimočná technológia zabezpečujú intenzívny pôžitok z jazdy.

headline roadster

DIZAJN MODELU G 310 R

Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic
Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic

Skvelé gény. Skvelý vzhľad.

Pekný vzhľad modelov nepochybne v tejto rodine funguje – model BMW G 310 R je zreteľne nositeľom génov motocykla S 1000 R. Športový aerodynamický kryt výkonného svetlometu, dynamické obloženie palivovej nádrže a typické proporcie roadstera z neho robia skutočný objekt pozornosti. Model G 310 R je vďaka svojej dynamickej prednej časti a výraznej zadnej časti ľahký a zároveň silný. Krátke sedadlo zvýrazňuje dynamiku roadstera v zadnej časti a prepožičiava motocyklu, najmä pri úprave v bielej farbe, nezameniteľný pretekársky vzhľad. Pozlátená eloxovaná vidlica a strmene kotúčovej brzdy zdôrazňujú vsokú kvalitu vypracovanosti stroja.

Ďalším výrazným prvkom je spomínané hliníkové kyvné rameno. Výrezy zaisťujú ľahkosť a vzpery poskytujú stabilitu. A široké pneumatiky zaisťujú správnu priľnavosť k vozovke – radosť z jazdy je zaručená.

BMW G 310 R BMW G 310 R BMW G 310 R BMW G 310 R BMW G 310 R BMW G 310 R BMW G 310 R BMW G 310 R
headline roadster

Jednovalcový štvortaktný motor

05.jpg
0
kW (34 k) pri 9 500 ot./min.
0
maximálny krútiaci moment v Nm pri 7 500 ot./min.
Image is not available
0
zdvihový objem v cm3
3,3
spotreba podľa WMTC na 100 km v litroch
BMW G 310 R

Ľahký, silný a ovládateľný.

Model G 310 R nezaostáva ani po technickej stránke. Práve naopak: vďaka sofistikovaným a nekonvenčným technickým prvkom budeš vždy na čele. Výrazne k tomu prispieva jednovalcový štvortaktný motor s objemom 313 cm3. Nezvyčajný sklon valca smerom k zadnej časti a hlava valca otočená o 180° znižujú ťažisko a posúvajú ho smerom k prednému kolesu. Vďaka tomu je model G 310 R agilnejší a ľahšie sa ovláda.

Špeciálna koncepcia motora poskytuje napriek krátkemu rázvoru možnosť použitia veľmi dlhého kyvného ramena. Tým sa zaisťuje zvýšená úroveň stability pri jazde. Skvelo vyzerá, disponuje výkonným pohonom a váži menej ako 160 kg, a to aj pri plnej nádrži – model G 310 R ťa jednoducho obdarí potešením z jazdy na motocykli.

headline roadster

Započúvaj sa do zvuku G 310 R

seria
headline roadster

Hlavné prvky modelu G 310 R

BMW G 310 R

Každý túži na ňom jazdiť.

Brázdi ulice na modeli G 310 R bez stresu a uvoľnene. Dokonca aj v ruchu veľkomesta budeš vďaka vydarenému usporiadaniu všetkých ovládacích prvkov vždy jazdiť suverénne. Vydarené ergonomické usporiadanie riadidiel, opierok nôh a ovládacích prvkov zaisťuje vynikajúci pocit z jazdy. Vďaka zladenej geometrii, odpruženiu a tlmiču odpruženia je pohyblivým mestským tanečníkom. Či už ide o jazdu v hustej mestskej premávke, dochádzanie do práce alebo víkendový výlet mimo mesta – model G 310 R v tebe vyvolá túžbu jazdiť bez prestávky!

Výška sedadla pre každý typ postavy.

BMW G 310 R

Model G 310 R ponúka to správne sedadlo pre každého jazdca, ktoré zaisťuje pri jazde dostatočnú stabilitu. Popri štandardnej výške sedadla 785 mm sú v rámci špeciálneho príslušenstva k dispozícii dve ďalšie možnosti: nižšia verzia vo výške 770 mm a vyšší, obzvlášť pohodlný variant sedadla s výškou 880 mm.

Výkonný brzdiaci systém a štandardný systém ABS.

BMW G 310 R

Od roku 2013 sú ním vybavené všetky motocykle BMW: štandardný systém ABS. Na modeli G 310 R zaručuje spolu s výkonnými brzdiacimi doštičkami bezpečné brzdenie na každej ceste – dokonca aj na nekvalitných alebo znečistených vozovkách.

headline roadster

Viac osobitosti

BMW G 310 R

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

Odkladací priestor vhodný pre akýkoľvek scenár: či už na bežnú cestu do práce alebo na krátke cesty – vysokokvalitné batožinové riešenia, ktoré vyvinula spoločnosť BMW Motorrad, zaistia, že budeš vždy ideálne vybavený. Zoznám sa s originálnym príslušenstvom na zadnú časť modelu G 310 R.

Prejsť na konfigurátor