B

BMW G 310 GS.

Smäd po dobrodružstve. Každý deň.

Buď spontánny, vykašli sa na rutinu a urob z každého všedného dňa deň plný osobných zážitkov. Dobrodružstvo vždy čaká priamo za dverami. Uchop ho s G 310 GS za pačesy. Spoľahlivo a bezstarostne ťa pretiahne džungľou veľkomesta a vyvezie ťa do okolitej krajiny. S G 310 GS nemusí ísť o veľké dobrodružstvo, pretože na nej aj tak nezabudneš. Záleží len na tom, aby si takéto dobrodružstvá zažíval každý deň.

headline adventure

Dizajn modelu G 310 GS

Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic
Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic

Typický GS.

Nezameniteľný GS. Robustný. Rozmanitý. A so svojím typickým dizajnom zosobňuje slávneho ducha GS. Pozdĺžna línia, ochranný veterný štít a známa ergonómia modelov GS zaručujú intenzívnu zábavu z jazdy na každom povrchu. Vďaka sviežim a pútavým farebným variáciám upútaš v džungli mesta pozornosť všetkých. Vysokokvalitné prvky dizajnu zvýrazňujú nezameniteľný vzhľad modelu GS, ak sa chystáš vyraziť na dobrodružstvo.

BMW G 310 GS BMW G 310 GS BMW G 310 GS BMW G 310 GS BMW G 310 GS
headline adventure

Jednovalcový štvortaktný motor

05.jpg
0
" predné koleso
0
výška sedadla v mm
Image is not available
0
mm zdvih pružiny
3,33
spotreba podľa WMTC na 100 km v litroch
BMW G 310 GS

Dynamická zmes.

Jednovalcový motor upúta pozornosť, pretože je valec nasmerovaný do zadnej časti a hlava valca otočená o 180 stupňov. Okrem iného je netradičné uloženie motora obzvlášť pôsobivé. Posúva ťažisko nižšie a viac k prednému kolesu, takže jazdcovi na modeli G 310 GS umožňuje prejsť každou zákrutou jednoducho a presne.

Nielenže ide nepopierateľne o člena rodiny GS, vnútri tiež nájdeš odborné poznatky a kvalitu od spoločnosti BMW Motorrad. Vďaka účinnému spaľovaniu a druhotnému systému prívodu vzduchu spĺňa G 310 GS prísne normy Euro IV. Zároveň špeciálna konfigurácia motora zaisťuje nielen nízku spotrebu, ale aj vysoké a harmonické možnosti ovládania výkonu aj pri nižších otáčkach. 313 ccm a 25 kW (34 HP) pri 9500 ot./min zaručuje požadovaný výkon a zrýchlenie.

headline adventure

Hlavné prvky modelu G 310 GS

BMW G 310 GS

Ľahký a sebavedomý.

Uvoľnená a bezstarostná jazda je vďaka typickej pozícii sedadla modelov GS hračka. Riadidlá, opierky nôh a ovládacie prvky sú zoradené vyvážene, vďaka čomu na ne ľahko dosiahnu väčší aj menší jazdci. A 180 mm zdvih pružiny, stabilná obrátená vidlica a 19-palcové predné koleso zaisťujú skutočný zážitok z jazdy na každom povrchu. Pevná oceľový mostový rám mriežky tiež prispieva k stabilte jazdy. G 310 GS odbočuje v mestskej džungli aj po zabudnutých cestách s ľahkosťou a presnosťou smerom k novému dobrodružstvu. Každý deň ťa čaká niečo nové.

Výška sedadla pre každú veľkosť postavy.

BMW G 310 GS

G 310 GS ponúka to pravé sedadlo pre každý typ jazdca. Umožňuje tak uvoľnenú a bezstarostnú jazdu. Popri štandardnej výške sedadla 835 mm sú k dispozícii v rámci špeciálneho príslušenstva dve ďalšie možnosti: nižšia verzia vo výške 820 mm a vyššia, obzvlášť pohodlná výška sedadla 850 mm.

Typická ergonómia modelového radu GS.

BMW G 310 GS

Riadidlá a opierky nôh a ovládacie prvky sú na modeli G 310 GS usporiadané vyvážene, čím zaručujú typickú polohu sedadla modelov GS. Zaručuje sa tým uvoľnená a jednoducho zdvihnuteľná poloha sedadla pre jazdcov podľa ich veľkosti – dokonalý výhľad, presné riadenie.

Výkonný brzdiaci systém a štandardný systém ABS.

BMW G 310 GS

Od roku 2013 sú ním vybavené všetky motocykle BMW: štandardný systém ABS. Na modeli G 310 GS zaručuje bezpečné brzdenie na každej ceste spolu s výkonnými brzdiacimi doštičkami. Na použitie v teréne možno systém ABS vypnúť.