B

BMW K 1600 B.

VYDAJ SA KEDYKOĽVEK NA UVOĽNENÚ JAZDU.

Prahneš po asfalte. Po každom kilometri. Po nových horizontoch. Potom je Bagger ten pravý motocykel pre teba. So 6 valcami, mimoriadne plynulým chodom a pôsobivým narastaním výkonu niet žiadnych pochýb, že – cesta sa práve začína. Motocykel, ty a cesta splyniete v jednu dokonalú siluetu – Bagger. Nízky veterný štít a výrazná zadná časť zaisťujú jeho nezameniteľný vzhľad. Za jeho dobrým vzhľadom sa skrýva veľká porcia inovatívnych technológií a vysoká úroveň pohodlia. Pretože ľudia jazdiaci na Baggeri si príležitostne užívajú vietor šľahajúci im tváre. Uvoľnené cestovanie je tu súčasťou základnej výbavy. Tak vyraz a uži si vietor v tvári – s K 1600 B.

bmw K 1600 B
headline sport

Dizajn modelu K 1600 B

Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni

Nezameniteľný Bagger. Nezameniteľne odlišný.

Ako správny Bagger prekypuje prítomnosťou a je určený na prekonávanie. Vďaka šikmej línii siluety je model K 1600 B hladký a aerodynamický. Farba „Čierna metalíza Black Storm“ v kombinácii s rôznymi odtieňmi čiernej Bagger dokonale formuje a zároveň prispieva k jeho impozantnému a sebavedomému vzhľadu. Zrezaný veterný štít, nápadná zadná časť so smerovými svetlami LED a brzdovými svetlami, ktoré sú integrované do kufrov, zvýrazňujú štýl motocykla. Čierny šesťvalec predstavuje zavŕšenie celkového imidžu vyznačujúceho sa silným charakterom. A s rukami na štandardných dutých riadidlách už môžeš na svojom Baggeri uháňať až tam, kde na vás oboch čaká čiara horizontu.

bmw K 1600 B bmw K 1600 B bmw K 1600 B
headline sport

Šesťvalcový radový motor

05.jpg
0
zdvihový objem v cm3
0
výška sedadla v mm
Image is not available
0
max. krútiaci moment v Nm pri 5 250 ot./min.
0
Nm od 1 500 ot./min., čo predstavuje 70 % max. krútiaceho momentu
bmw K 1600 B

Žiadna vzdialenosť nie je príliš veľká.

Šesťvalcový radový motor zaisťuje požadovanú dynamiku bezkonkurenčnou plynulosťou svojho chodu a výkonom, ktorý dokáže vyvinúť. Na výlete s priateľmi zdoláš každú zákrutu dynamicky a agilne. Jeho maximálny krútiaci moment 175 Nm a výkon 118 kW (160 k) vyvíjajú neporovnateľnú a výkonnú tlačnú silu. A 70 % krútiaceho momentu sa dosahuje už pri 1 500 ot./min. To znamená, že aj najmenší pohyb zápästia stačí na pôsobivé zrýchlenie motocykla K 1600 B. Po príchode do cieľa cesty asistent cúvania zaistí bezproblémové manévrovanie. Ak sa rozhodneš pre bezkľúčové ovládanie Keyless Ride, obohatíš výbavu svojho stroja ďalším technickým výrazným prvkom, ktorý dokonale dotvorí celý balík.

seria
headline sport

Hlavné prvky modelu K 1600 B

bmw K 1600 B

Nekonečný pôžitok z jazdy.

Každého, kto nasadne na Bagger, ovládne túžba zajazdiť si. Vysoká úroveň komfortu, ktorý tento špeciálny motocykel poskytuje, predlžuje čas jazdy na nekonečno. Pretože štandardný systém dynamic ESA zaisťuje optimálne ovládanie a dynamiku jazdy. Nastavenie „CRUISE“ zaisťuje príjemný komfort pri tlmení. Stúpačky typické pre model Bagger zaisťujú uvoľnenú polohu tela a nefalšovaný pôžitok z jazdy. Pomocou ďalšieho, ešte rozsiahlejšieho voliteľného príslušenstva, napr. predných reproduktorov, funkcie Hill Start Control (HSC), asistenta radenia pro či ďalších odkladacích priestorov, môžeš zvýšiť komfort motocykla dokonale prispôsobeným spôsobom. Tvoja uvoľnená poloha a nezameniteľný vzhľad zaručene pritiahnu pohľady motorkárov jazdiacich po tvojom boku.

Tiesňové volanie „Intelligent emergency call“: rýchla reakcia v prípade nehody a v núdzových situáciách vďaka systému ECALL od spoločnosti BMW Motorrad.

bmw K 1600 B

Vždy sa jazdí s dobrým pocitom istoty.
Spoločnosť BMW Motorrad je prvým výrobcom, ktorý poskytuje riešenie „inteligentný tiesňový hovor“ vo forme výbavy priamo zo závodu: systém pevne namontovaný na riadidlách môže v prípade núdze nezávisle a automaticky spustiť záchranný reťazec a tým uľahčiť rýchlejšie poskytnutie pomoci zložkami pohotovostných služieb. „Inteligentný tiesňový hovor“ sa aktivuje automaticky vtedy, keď dôjde k ľahkej až ťažkej nehode. Ak sa napríklad stane, že jazdec spozoroval nehodu, môže tiesňový hovor spustiť aj ručne stlačením tlačidla. Po automatickej alebo ručnej aktivácii systému sa cez mobilný telefón nadviaže spojenie s centrálou tiesňového volania BMW a odošlú sa údaje GPS o polohe a smere jazdy motocykla. Od tohto okamihu sa aktivuje záchranný reťazec. S cieľom poskytnúť rýchlu a presnú pomoc. A skvelý pocit na každej ceste.

Dynamic ESA: poradí si s každou nerovnosťou.

bmw K 1600 B

Na čo najlepší kontakt s vozovkou.
Štandardný systém Dynamic ESA opäť raz výrazne zvyšuje prvotriedny komfort pri jazde na modeli K 1600 GTL. Zabezpečuje najlepšiu trakciu, bezpečnosť a najvyššiu úroveň komfortu: Dynamic ESA ovláda odpruženie v závislosti od podmienok jazdy a jazdných manévrov automatickým nastavením podľa zistených podmienok. Pritom zaisťuje výrazne lepší kontakt medzi vozovkou a pneumatikou, a to aj pri náklone. Umožňuje vždy stabilné jazdné vlastnosti a zvyšuje komfort a bezpečnosť – najmä na dlhých cestách.

Asistent cúvania: ľahké manévrovanie a bezproblémový odchod z parkovacích priestorov.

Jednoducho zacúvaj.
Strmé chodníky a úzke priestory na populárnych vyhliadkových miestach alebo parkovacích lokalitách nepredstavujú žiadny problém s pohodlnou asistenciou riadenia krútiaceho momentu (TCA). Len ti vyčaria na tvári úsmev pri parkovaní a manévrovaní. Aktivuj asistenta cúvania zaradením neutrálu a stlačením tlačidla na ľavom riadidle. Keď sa na displeji zobrazí symbol R a spustíš ho stlačením, ľahko vykĺzneš z parkovacieho miesta a dostatočne rýchlo vyrazíš do ďalšieho cieľa svojej cesty.

bmw K 1600 B
bmw K 1600 B

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

Vďaka širokej škále špeciálneho vybavenia a originálneho príslušenstva BMW Motorrad si môžeš model K 1600 B prispôsobiť tak, aby dokonale vyhovoval tvojim individuálnym preferenciám.

Získať viac informácií