B

BMW F 800 R.

Moderný špecialista.

S týmto aktívnym roadsterom môžeš podniknúť čokoľvek – od jazdy po meste až po cestovanie alebo ambicióznu športovú jazdu po kľukatých vidieckych cestách. V športovom balíku BMW F 800 R kombinuje agilitu, každodennú praktickosť a zábavu. Vďaka jeho energickému motoru so silou 66 kW (90 k) pocítiš, na čo bol stvorený. Pocítiš to pri každom pridaní plynu. Prvotriedne ovládanie a úplná kontrola na ceste. F 800 R však dáva viac než športový výkon a jednoduché ovládanie. Je vybavený inovatívnou technológiou: Ride-by-Wire a radom režimov jazdy, štandardným ABS a voliteľnými systémami, akými sú ASC alebo Dynamické ESA, ktoré zabezpečia, že sa na cestu dostane úplne celý výkon.

BMW F 800 R
headline roadster

Dizajn modelu F 800 R

Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic
Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic

Dizajn, ktorý si môžeš vychutnať.

Už jeho vzhľad napovedá: Model F 800 R je dokonalým motocyklom, ak túžiš jednoducho nasadnúť a užiť si to. Presné línie a minimalistické ozdobné prvky mu dodávajú charakter ľahkej pohyblivosti, zatiaľ čo obrátená vidlica naznačuje dynamický ťah dokonca aj mimo jazdy. Vysokovýkonná prístrojová doska má nový číselníkový dizajn a prehľadný multifunkčný displej ti teraz poskytne ešte viac informácií. Ďalším výrazným prvkom je nový zadný tlmič výfuku, ktorý vyzerá rovnako dobre ako znie a zároveň spĺňa požiadavky stanovené v norme Euro 4.

headline roadster

Dvojvalcový radový motor

05.jpg
0
max. krútiaci moment v Nm pri 5 800 ot./min.
0
hmotnosť prázdneho motocykla v kg, pri plnej nádrži
Image is not available
0
zdvihový objem v cm3
0
výška sedadla v mm
BMW F 800 R

Výkonný dvojvalec na dosiahnutie dynamického ťahu.

Výkonný vodou chladený dvojvalcový radový motor s objemom 798 cm3 zaisťuje dynamický pohon vpred. Motor s výkonom 66 kW (90 k) pri 8 000 ot./min. je charakteristický rýchlou odozvou, pôsobivou údernosťou a vynikajúcou spotrebou paliva – a spĺňa požiadavky novej normy Euro 4. Pre začínajúcich jazdcov vo veku do 25 rokov je k dispozícii aj verzia so zníženým výkonom 35 kW (48 k).

headline roadster

Započúvaj sa do zvuku F 800 R

seria
akapovic
seria
akapovic
headline roadster

Hlavné prvky modelu F 800 R

BMW F 800 R

Bezpečne vpred.

Model F 800 R je určený na poskytnutie nefalšovaného a jednoduchého pôžitku z jazdy, prioritou je však aj bezpečnosť: Všetky modely sú vybavené systémom BMW Motorrad ABS a stabilným, vyváženým odpružením, vďaka čomu je možné dosiahnuť najvyšší výkon a získať absolútnu kontrolu nad cestou. Ďalšou voliteľnou výbavou sú systémy ASC (automatická kontrola stability) a Dynamic ESA (elektronické nastavenie pruženia), ktoré slúžia na dosiahnutie ešte vyššej úrovne bezpečnosti, výkonu a pohodlia. Technológia Ride-by-Wire ti umožňuje jemnejšie ovládanie škrtiacej klapky. Vďaka štandardným režimom Rain a Road a voliteľnému režimu Dynamic je možné model F 800 R ešte lepšie prispôsobiť akémukoľvek povrchu vozovky a štýlu jazdy.

Neobmedzená personalizácia.

Motocykel si môžeš vďaka štandardným nastaviteľným páčkam spojky a brzdy a širokému výberu variantov sedadiel prispôsobiť presne podľa svojich ergonomických potrieb. BMW Motorrad ponúka na personalizáciu motocykla F 800 R aj širokú škálu voliteľného vybavenia a príslušenstva. Môžeš sa napríklad rozhodnúť pre nové vyvýšené riadidlá. Táto voľba je v spojení s nízkym sedadlom dokonalým riešením na zaistenie uvoľnenejšej pozície počas jazdy, najmä pre nižších jazdcov.

BMW F 800 R
headline roadster

Viac osobitosti.

BMW F 800 R

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

Vďaka širokej škále špeciálneho vybavenia a originálneho príslušenstva BMW Motorrad si môžeš prispôsobiť model F 800 R tak, aby čo najlepšie vyhovoval tvojim požiadavkám.

Zistiť viac