B

BMW R 1250 RT

Na ceste s plnou silnou, v cieli s pohodou

Motocykel R 1250 RT je perfektným sprievodcom na tvojej ceste: Jeho legendárny motor BMW ShiftCam ťahá rovnako silno na domácich cestách ako na kľukatých horských priechodoch. Jeho nová predná časť pôsobí dynamickejšie a štíhlejšie. Zato veľmi bohato pôsobia prvky ako 10,25“ TFT displej alebo Active Cruise Control (ACC) – extra pohodlie na tvojej ceste je zaručené. Na konci dňa sa uvoľnene obzrieš a tušíš, že ďalší výlet bude ešte najkrajší.

BMW R 1250 RT
headline sport

Výlety s tým najlepším

Byť na cestách, prechádzať kilometre, stretávať ľudí, zbierať dojmy, vymieňať si príbehy: každý výlet má svoje čaro. Presne ako R 1250 RT. Množstvo jeho prvkov ti umožňuje pohodlnú jazdu, vždy si dobre pripravený a môžeš sa dokonale sústrediť na cestu.

Maximálny prehľad

Viac miesta, väčšia zrozumiteľnosť, lepší prehľad: Nový veľký 10,25“ TFT displej spája všetky prístroje motocyklu R 1250 RT a navyše poskytuje prístup k praktickým funkciám, ako sú navigácia a Connectivity. Cez rozdelenú obrazovku máš prehľad o viacerých funkciách naraz, napríklad vedľa aktuálnej rýchlosti môže byť zobrazený palubný počítač. Mimoriadnu ostrosť a kontrast má farebný displej vďaka robustnému, tvrdeného a antireflexnému kryciemu sklu. Takže displej je čitateľný aj na ostrom slnku a vďaka úprave proti odtlačkom prstov to tak aj ostane.

BMW R 1250 RT
BMW R 1250 RT

Bezpečne vpred

Bezstarostný pôžitok z jazdy: Nový asistenčný systém Active Cruise Control (ACC) umožňuje pomocou tlačidla na riadidlách pohodlné nastavenie želanej jazdnej rýchlosti a odstupu od vozidla vpredu. Radarový senzor vpredu vypočíta rýchlosť a vzdialenosť od vozidla pred tebou. Keď sa zmenší, systém automaticky zníži rýchlosť a znovu obnoví želaný odstup. Keď sa zväčší, opätovne zvýši rýchlosť. Takže si môžeš užívať pohodovú cestu na každom kilometri.

3-ročná záruka.

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac.

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

headline sport

Počíta sa každý okamih

Style Elegance
Style Sport
Základná farba Alpin white 3 uni
Option 719 biela metalíza Mineral white
Style Elegance
Style Sport
Základná farba Alpin white 3 uni
Option 719 biela metalíza Mineral white

Komfort v každej dimenzii

Tvoj štýl a tvoja farba sú už vybrané: Teraz ide o to, ešte lepšie pripraviť R 1250 RT na cesty. Balíky Dynamik a Komfort ti okrem adaptívnych svetlometov do zákrut a ACC poskytujú aj prvky zvyšujúce pohodlie, ako napríklad jazdné režimy Pro, vyhrievanie sedadla a Keyless Ride. K tomu sa pridáva ďalšia rozsiahla špeciálna výbava a príslušenstvo. Zostav si svoju R 1250 RT podľa seba. Tvoja cesta, tvoj zážitok, tvoj stroj.

BMW R 1250 RT
BMW R 1250 RT

Dynamika napísaná v tvári

Kompaktný a štíhly: Predný diel modelu R 1250 RT je elegantný a obopína LED svetlomet. Spoločne s kompaktnejšou karosériou vzniká dynamická jednotka s jasnou prednosťou: ešte väčšie zorné pole. Nový čelný štít presvedčí patentovaným vedením vzduchu: Dopredné nasávanie a pohyb vzduchu na hornej časti tela sa redukujú – takže môžeš na svojom motocykli jazdiť ďalej v pohode veľa hodín. Dvojdielny predný blatník takisto podčiarkuje kompaktnosť, zvyšuje aerodynamiku a znižuje znečistenie tvojho motocykla a teba – hlavne pri daždi.

headline sport

S plnou silou na každom kilometri

05.jpg
0
litrový objem batožinového
priestoru (v sériovej výbave)
0
cm³
zdvihový objem
Image is not available
0
Nm pri 6 250 ot./min
0
kg max. zaťaženie
(pri štandardnom vybavení)

Na plný plyn

Už na prvých metroch pocítiš silu boxerového motora. Kamkoľvek ťa cesta zavedie: výkon a kultúra chodu fascinujú v každom rozsahu otáčok. O to sa stará aj variabilné ovládanie vačkového hriadeľa BMW ShiftCam. So suverénnym nárastom výkonu ti dodá väčšiu kontrolu. Vysoký priebeh krútiaceho momentu, pružnosť a neodolateľný ťažný výkon pri menšej potrebe preraďovania zabezpečia pohodlné výlety. A vďaka poriadnemu zdvihovému objemu a výkonu pri vysokej účinnosti porastie tvoj pôžitok z jazdy každým metrom.

seria
akapovic
seria
akapovic