B

NOVÉ BMW R 1250 RT

Urob si to po svojom.

Nové BMW R 1250 RT ti dá omnoho viac slobody ako kedykoľvek predtým. Variabilný systém ovládania vačkového hriadeľa BMW ShiftCam zaisťuje dokonalú plynulosť jazdy a komfort. Pre svižný prejazd zákrut a obrovský krútiaci moment na rovinkách. Nový dvojvalcový boxer motor a jeho výkon 136 k a objem 1250 cm³ ti umožní bezstarostne vnímať krajinu. Tvoje RT je jedinečné vďaka novým možnostiam individualizácie: je to tvoja cesta, tvoja motorka.

headline sport

DIZAJN R 1250 RT

Slider

3-ročná záruka.

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac.

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

BMW R 1250 RT BMW R 1250 RT BMW R 1250 RT BMW R 1250 RT BMW R 1250 RT BMW R 1250 RT
headline sport

Dvojvalcový boxer motor

0
kW
pri 7 750 ot./min
0
Nm
pri 6 250 ot./min
Image is not available
0
cm³
zdvihový objem
0
kg max. zaťaženie
(pri štandardnom vybavení)
Slider
BMW R 1250 RT

Stvorený na cestovanie

Očakávanie a vzrušenie sú na každej ceste tí najlepší spoločníci. S každým naštartovaním svojho R 1250 RT pocítiš dokonalé vlastnosti dvojvalcového boxer motora. Jeho výkon a vycibrený charakter v celom spektre otáčok ťa očarí: variabilné ovládanie vačkového hriadeľa BMW ShiftCam zabezpečuje plynulý nástup výkonu v celom spektre otáčok a zlepšuje ovládateľnosť stroja. Vďaka väčšiemu zdvihovému objemu a vyššiemu výkonu s lepšou účinnosťou, sa tvoja radosť z jazdy zvyšuje každým kilometrom. Vysoká krivka krútiaceho momentu, elasticita a neodolateľný výkon s menšou potrebou radenia, sa rýchlo stanú nepostrádateľnými spoločníkmi.

headline sport

Vychutnaj si zvuk nového R 1250 RT

Slider

Dynamické riadenie bŕzd

Systém DBC (Dynamic Brake Control) ti pomáha pri núdzovom brzdení tým, že pôsobí proti často sa vyskytujúcemu, nežiaducemu pridaniu plynu v núdzovej situácii: zásah systému znižuje krútiaci moment motora a súčasne zvyšuje brzdný tlak na zadné koleso. Výsledkom je vyššia bezpečnosť a optimálne využitie brzdnej sily na stabilizáciu motocykla a skrátenie brzdnej dráhy. Pre pocit maximálnej dôvery pri cestovaní.

BMW R 1250 RT
headline sport

TO NAJLEPŠIE Z R 1250 RT

BMW R 1250 RT

Pre tvoje potreby

Tvoje BMW R 1250 RT môžeš vylepšiť exkluzívnymi, vysoko kvalitnými a na dizajn orientovanými doplnkami od BMW Motorrad Spezial Option 719. Príslušenstvo BMW Motorrad ti taktiež pomôže pri hľadaní správneho riešenia na prevoz batožiny, ktoré splní tvoje požiadavky a potreby – či už cestuješ vzdialenou krajinou, alebo vidieckymi cestami tvojho domova.

Zistiť viac