B

NOVÉ BMW F 900 R.

DYNAMICKÉ, PROGRESÍVNE, INTUITÍVNE.

Puristický dizajn F 900 R plný sily vyslovene prahne po výzvach. Tento dynamický roadster ti ponúka príležitosť vychutnať si adrenalínovú jazdu. F 900 R reaguje presne a priamo. A preto silu v zákrutách použiješ intuitívne a správne: akoby sa tvoje myšlienky rovno premieňali na radosť z jazdy. Pritom ťa však F 900 R podporí aj v oblasti svetelných technológií, konektivity a bezpečnosti – a to ďaleko pred ostatnými.

Nasadni a naštartuj, #NeverStopChallenging.

BMW F 900 R
headline adventure

DIZAJN F 900 R

BMW F 900 R BMW F 900 R BMW F 900 R

Nemaj strach – túži iba po zábave.

Za robustným vzhľadom F 900 R sa skrýva čistá radosť z jazdy. Jej presne tvarované hrany zdôrazňujú ako napäté šľachy atletický výzor stroja. Vyzerá sústredene, dokonale natrénovaná. Predok je agresívny. Svetlomet a kokpit priliehajú dokonale k riadidlám. Ako päste bojovníka: kryjú ťa a sú v každom zlomku sekundy pripravené na útok. Nádrž je vpredu: pre optimálne rozloženie hmotnosti a krátky zadok. Kompaktný, spodkom vedený tlmič podporuje ostrý vzhľad.

Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic
Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic
headline adventure

DVOJVALCOVÝ RADOVÝ MOTOR

05.jpg
0
kW (105 k)
max. výkon
0
Nm pri 6 500 ot./min
max. krútiaci moment
Image is not available
0
cm³ zdvihový objem
0
770 až 865 mm
výška sedadla
BMW F 900 R

Viac krútiaceho momentu do tvojho života.

Intuitívna, spontánna a dynamická – nemusíš čakať na momenty šťastia. Jednoducho si ich užiješ podľa chuti a nálady. F 900 R s dvojvalcovým radovým motorom so silným krútiacim momentom ti pritom dá od 4 500 do 8 500 ot.min nad 87 Nm. Teda práve v tej oblasti otáčok, v ktorej máš z výkonu najväčšiu radosť.

Začiatok je ľahký – F 900 R má variant A2.

F 900 R dostaneš aj vo verzii A2 s výkonom 95 k. Tento variant si môžeš prispôsobiť a užívať s vodičským preukazom A2. Uži si hneď od začiatku intuitívne ovládanie F 900 R.

BMW F 900 R
headline adventure

VYCHUTNAJ SI ZVUK F 900 R

seria
headline adventure

TO NAJLEPŠIE Z F 900 R

BMW F 900 R

Adaptívne svetlomety do zákrut.

Adaptívne svetlomety do zákrut sa na F 900 R automaticky zapnú od náklonu od 7°. Osobitné LED prvky v hlavnom svetlomete zabezpečujú to najlepšie osvietenie vnútornej časti zákruty. Pre väčší komfort a bezpečnosť v každej zákrute.

Prispôsobená – ale len z hľadiska ergonómie.

Ergonómia F 900 R vychádza z predného kolesa a má športový charakter. Vďaka šiestim rôznym výškam sedadla, prestaviteľným ručným pákam a dostupným vysokým riadidlám si môže každý nájsť svoju ideálnu polohu. Ochranný štít je dostupný aj vo vysokom variante, a preto poskytuje aj pri dlhších jazdách komfortnú ochranu pred vetrom.

Takto si každý nájde tú F 900 R, ktorá sa mu najlepšie hodí. Aj takto si predstavujeme dynamický roadster my.

BMW F 900 R
BMW F 900 R

Prináša väčšiu radosť z jazdy.

Vďaka jazdným režimom Pro dostupným na objednávku si každú zákrutu a každú rovinku ešte rýchlejšie vychutnáš: Zahŕňajú okrem iného asistenčné systémy ABS Pro, Dynamic Traction Control (DTC), Dynamic Brake Control (DBC) dôležité pre bezpečnosť a reguláciu krútiaceho momentu motora (MSR). DBC sa stará o väčšiu bezpečnosť pri brzdení a nové MSR bráni skĺznutiu alebo dvíhaniu zadného kolesa pri spontánnom ovládaní plynu alebo radení. Asistent radenia Pro a elektronicky prestaviteľný podvozok Dynamic ESA pritom spájajú športovú dynamiku s komfortom: pre ešte väčšiu radosť z jazdy.