B

C 650 Sport.

KAŽDÝ DEŇ VYŠŠÍ KRÚTIACI MOMENT.

Nový BMW C 650 Sport je dokonalý pre každodenný život v meste a dokonca premení na potešujúci zážitok aj každodenné dochádzanie. Výkonný 44 kW (60 k) dvojvalcový radový motor, ktorý sa môže pýšiť maximálnou rýchlosťou 180 km/h ti umožní dostať sa z bodu A do bodu B rýchlo a pohodlne. Moderný dizajn zameraním na dynamickosť zdôrazňuje športové ambície skútra. Nový výfukový systém z nehrdzavejúcej ocele nie len že vytvára atraktívnejší vzhľad, no vydáva ešte impozantnejší zvuk. A jemne agilný podvozok ti umožní brať zákruty bez námahy a prepletať sa medzerami v hustej mestskej premávke.

headline urban-mobility

Dizajn modelu C 650 Sport

Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic
Lightwhite uni / Lupinblau metallic / Racingred uni
Racingred uni / Lightwhite uni
Granitgrau metallic / Blackstorm metallic

Moderný vzhľad.

Dizajn modelu C 650 Sport má jednoznačne za cieľ vyzdvihnúť dynamický, moderný vzhľad. Vďaka prepracovanej prednej časti sa maxiskúter pýši mimoriadne športovým vzhľadom. Maxiskúter vyzerá s novými krytmi riadidiel s vysokým leskom v strednej časti a chrómovými prvkami mimoriadne atraktívne. Tento skvelý vzhľad ešte obohacujú rôzne detaily, napríklad zámok odkladacieho priestoru s vysokokvalitným chrómovým povrchom, nové švy sedadiel a nový nápis s označením modelu C 650 Sport. Absolútne všetko, čím skúter C 650 Sport disponuje, vyjadruje agilitu a dynamizmus.

BMW C 650 Sport BMW C 650 Sport
headline urban-mobility

Dvojvalcový radový motor

05.jpg
0
kW (60 koní) pri 7 750 ot./min.
0
maximálna rýchlosť v km/h
Image is not available
0
zdvihový objem v cm3
4,6
spotreba podľa WMTC na 100 km v litroch
BMW C 650 Sport

Výkonne zostrojený.

Dynamický a výkonný vodou chladený dvojvalcový radový motor s krútiacim momentom 63 Nm, výkonom 44 kW (60 k) a maximálnou rýchlosťou 180 km/h je zárukou, že sa na svojom stroji C 650 Sport dostaneš všade, kde budeš chcieť.

Vďaka prepracovanej spojke a CVT skúter teraz dokáže rýchlejšie zrýchliť pri nižších rýchlostiach, napr. na semafore.

Verzia so zníženým výkonom 35 kW (48 k) poskytuje držiteľom európskych vodičských preukazov vo veku do 25 rokov možnosť užívať si jazdu na modeli C 650 Sport..

BMW C 650 Sport

Nový vzhľad. Mohutný zvuk.

Model C 650 Sport je vybavený novým výfukovým systémom vyrobeným z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Nielenže sa vyznačuje športovým vzhľadom, ale v porovnaní s predchádzajúcim modelom dosiahol aj výrazné zredukovanie, pokiaľ ide o hmotnosť, emisie a hlučnosť. Navyše dokáže obohatiť jazdu o plnší, mohutnejší zvuk.

headline urban-mobility

Započúvaj sa do zvuku C 650 Sport

seria
headline urban-mobility

Hlavné prvky modelu C 650 Sport

BMW C 650 Sport

Športová jazda mestom s veľkou dávkou komfortu.

Tento model C 650 Sport vyniká ponúkaným komfortom. Medzi jeho voliteľné príslušenstvo patria napríklad vyhrievané rukoväte a vyhrievané sedadlo. Bonusom navyše je veľký odkladací priestor. Bez problémov pojme napríklad dve prilby, nákup či kabelky.

Súčasťou štandardnej výbavy sú systémy ABS a ASC.

BMW C 650 Sport

Najvyššia možná úroveň bezpečnosti pri brzdení a zrýchľovaní.
Model C 650 Sport už svojou funkciou BMW Motorrad ABS, ktorá patrí k jeho štandardnej výbave, nastavuje nové, vyššie štandardy. Teraz je vybavený aj plne funkčným systémom ASC, ktorý sa tiež dodáva v rámci štandardnej výbavy. Systém ASC zvyšuje bezpečnosť vodiča predovšetkým vtedy, keď sa na ceste vyskytnú nepredvídateľné podmienky. V prípade potreby aktívne zasiahne do systému riadenia motora.

Nové nastavenie pružiny a tlmiča nárazov.

BMW C 650 Sport

Nové, vyhovujúcejšie nastavenie.
Úprava podvozka a pruženia modelu C 650 Sport bola kompletne prepracovaná. Tuhosť pružín prednej vidlice a zadnej pružinovej vzpery sa znížila o 10 %. Vozidlo je vďaka tomu citlivejšie pri ovládaní bez toho, aby sa znížila úroveň jeho stability.

Adaptívne denné svietenie.

BMW C 650 Sport

Automaticky zabezpečuje najlepšie osvetlenie.
Svetlá denného svietenia sa automaticky prispôsobia okolitému prostrediu. Pri vstupe do tunela sa napríklad automaticky prepínajú na nízke lúče a pri opúšťaní tunela sa zas prepnú späť. Jazdec už nemusí ručne upravovať svetlá. Môže sa tak ľahšie sústrediť na premávku.

Optimalizovaný stredový stojan.

BMW C 650 Sport

Ľahšie sa zdvíha.
Model C 650 Sport sa ešte ľahšie zdvíha. Stojan má predĺženú nosnú tyč s optimalizovanou polohou. Tým sa sila potrebná na vyzdvihnutie skútra zníži o 30 percent.

headline urban-mobility

Viac osobitosti

BMW C 650 Sport

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

Široká škála špeciálneho vybavenia a originálneho príslušenstva BMW Motorrad umožňuje tento dôsledne premyslený elektrický maxiskúter ešte dotvoriť.

Zistiť viac